Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jó élet lehet szerintetek?

Mi a jó élet lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Már tanácstalan vagyok.

4 szerelőnél voltam abból 1 márkaszervíz elektronikai mérnökkel.

Adott 2009-es honda civic (ufo ,facelift).

amint a fűtést felkapcsolom ,az autó dadogni kezd és 3 mp-n belül leáll...

Hibakód 1 darab nincs ,zárlat nincs ,vezetékek jók.

Megőrülök már.

-10 ,-15 fokban pedig már nem tudom mit csináljak.

Vettem szivargyújtós állófűtést ,de semmit sem ér.


2018. febr. 28. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Békéscsabán tudok egy jó szerelőt, őt tuti megcsinálja.
2018. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Vannak autók amikeknek nem lehet rájönni a hiba az okára. Egyszerűen nem lehet. Ez ilyen.
2018. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Generátornál nem lehet baj esetleg?
2018. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám. Amikor a márkaszervizben megkérdeztem, hogy mennyi lenne a javítás, azt mondta a felvevő, hogy a vizsgálat negyven, a javítás a hibától függ, de legalább annyi az is.

Nos kifaroltam, és rendeltem egy részletes elektromos rajzot(természetesen itthon nem volt, ezért futár hozott Bécsből)..


Az éjszakai csendben, a konyhaasztalon kisilabizáltam mi mivel függ össze..másnap madzagkeresés, meglett a zárlat(tudom, neked nem az volt)


javaslom a teljes elektromos rajz alapos átnézését, otthon egyedül..egyvezetékes, nem bonyolult.


Ha az elektronikánál kötsz ki, akkor megbolondult a csip..irány a bontó, veszel egy bontott jót.

2018. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Kamu, egy Hondának nem lehet baja, olajat sem kell benne cserélni.
2018. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elektromos hibákat gyakran gyenge földelés okozza. 10 éves autónál ez már gyakori. Nézzed meg, hogy a kapcsolódó rendszereket hol földelték le és tisztítsad meg csiszolópapírral.
2018. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kecelen is van egy autójavitó műhely, na azok is megtalálnák akár milyen rejtett hiba. A műhely nevét nem tudom de ott azt hiszem ez az egy van ilyen, ez műszaki vizsgát is csinálnak, meg személykocsit és kamiont is javitanak. Itt biztos hogy megtudják csinálni.
2018. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
injektor pont hu
2018. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ECU volt,fals bemenő jel a konzolon.
2018. márc. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!