Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Múlthéten volt a kresz vizsgám...

RTM ALL STARZ kérdése:

Múlthéten volt a kresz vizsgám 68 ponttal sikeresen vizsgáztam, és a pontszámra picit ráfüllentettem Az eredmenyem csak ugy letudja kérdezni barát, vagy rokon?

Figyelt kérdés

A kérdesem az, hogy ezt barát, rokon vagy csak egy szimpla ismerős bent az iskolában letudja csak úgy kérdezni?

Azt hogy hány ponttal zártam?

Vagy nem adhatják ki ezt az információt csak úgy?



2018. ápr. 10. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon foglalkoznak ilyen pontszámmal szerintem még ott sem. A rokonod sem fog bemenni lekérdezni a oontdzámodar. Mert ő is leszarja nagyívből. Sikerült azt kész.
2018. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hovarju ***** válasza:

Nem lehet lekérdezni és egyébként is teljesen mindegy, ha elérted a megfelelőt. A lényeg, hogy sikerült, kezdheted a vezetést.

Sok sikert!

2018. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát remélem eléggé beégnék vele!

Azért köszönöm a valaszt igazság szerint csak arra voltam kiváncsi hogy valami védelem alatt áll-e vagy, hogy ilyen dolgokat csak úgy kiadhatják, elmondhatják-e!

2018. ápr. 10. 21:22
 4/5 A kérdező kommentje:
2.kommentelőnek köszönöm szépen a biztató szavakat! :)
2018. ápr. 10. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De minek kell hazudni, főleg ilyen értelmetlen dologban?

Egyébként mindenki leszarja a pontszámodat.

2018. ápr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!