Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó, Dacia?

Új autó, Dacia?

Figyelt kérdés

Fiatal pályakezdő vagyok és szükségem lenne egy autóra.

Megvan 800e Ft a kezdőrészletre és hitelre szeretnék kihozni egy új Dacia Logan MCV-t.

Így felvetődött bennem pár kérdés:


Azt írják, hogy alapból 3 év garancia vagy 100e km?

Ez a gyakorlatban, hogyan működik? Mármint többféleképpen lehet értelmezni.

Mivel lehet, hogy 3 év vagy 100e km-ig.

De az is lehet, hogy max 3 év, de ha 3 éven belül eléred a 100e km-t, akkor hamarabb is lejárhat a garancia.


A következő az, hogy egy új autó esetében milyen költségeim vannak a szervizt illetően?

Mármint előre meghatározott km-enként a gyártó által előírt alkatrészeket is az én pénzemből kell fizetni vagy ez még a garanciába tartozik?


Illetve magáról az autóról tudtok valamit mondani? DACIA LOGAN MCV (Kombi)


Nincsenek különösebb elvárásaim. A-ból menjen el B-be.

Nem autópályázok, városi autó lenne.



(Persze nézelődtem, sokan nem ajánlják, meg hogy vegyek drágábbat.. azonban a keret most ezt engedi meg.

Használtat meg nem akarok venni, mert az első oszlopra kötném fel magam, ha az történne, mint az előző használt autómmal.

Röviden annyi, hogy ami eltud romlani, az is el is romlik nálam. Illetve annyi sz*r nepper trükk van, hogy úgyis átvernek, mert nem ez a foglalkozásom.

Meg a váratlan hibák, stb. hiába vitetem el előtte átnézetni.



2018. ápr. 27. 14:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Egyébként a vételáron felül sok költség van? Rendszám, üzembehelyezés, ilyesmik? (sose volt új autóm)"


Van plusz költség ilyen tekintetben. Nálunk 100000 felüli forint volt, idén úgy alakult, hogy nálunk is lett ilyen nevezetű autó újonnan, csak másik típus, pedig annyira nem akartunk ilyet. Sok szemetét használtautót megnéztünk alacsonyabb árfekvésben az év legelején.


Eddig megy.

2018. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!