Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átvert a szerviz?

Átvert a szerviz?

Figyelt kérdés

Műszaki vizsgára foglaltam időpontot a holszervizeljek.hun keresztül. Fel is vettek velem a kapcsolatot minden oké is volt volt idopontom is. Masnap estere felhívnak hogy betegség miatt nem tudják vállalni, és hogy belátható időn belül nem is fogják tudni, vigyem máshova.

Keveslik a holszervizeljeken feltüntetett arat vagy mi? Ilyen gyenge dumát mert akkor ennyi erővel amit mondott, úgy elméletileg senkit nem tud vállalni.



2018. nov. 7. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vert át, csak gerinctelenek voltak.
2018. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gumicsere időszakban vagyunk, azon többet kereshetnek
2018. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt márkaszerviz ilyet nem mond, csak Jóska szervíze, aki ugyan annyit kér mint a márkaszerviz, csak eppen a minőség, szét-osszeszereles nem minőségi..
2018. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pedig ez márkaszerviz.

Elég gyenge kifogás... 18 lett vna a műszaki mert a holszervizeljeken.hun jelentkeztem be

2018. nov. 7. 10:06
 5/5 veterán vas ***** válasza:

Megítélés kérdése, de szerintem inkább figyelmesség mint átverés, ha időben közlik, hogy nem tudnak fogadni.

És akkor mit szólsz, ha csak egy ZÁRVA cetlit találnál az ajtón az előre megbeszélt időpontban?

Ne mond, hogy a Te életedben még soha nem volt ilyen "vis maior" jellegű eset.

2018. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!