Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2. sikertelen forgalmi vizsga....

2. sikertelen forgalmi vizsga. Mit tevő legyek?

Figyelt kérdés

Már kétszer elhasaltam forgalmi vizsgán (B-kat.) és holnap lesz a harmadik, nagyon izgulós vagyok, ez miatt buktam

meg mind a két alkalommal. Én leszek az utolsó holnap, aki vizsgázik. Oktatóm szerint ez a rövid vizsga, mert nem szokták levezettezni az 50 percet. Ez igaz lehet?

Tudom, hülye kérdés, de valami tipp? 31/F



2018. nov. 7. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is izgultam. Azt se tudtam merre kell tekerni a kormányt tolatásnál vizsga előtti órán. Mégis sikerült mert szerencsém volt szóval te is bízd magad a szerencsére.
2018. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt buktál? Én is izgultam, mégse buktam meg. Figyelni kell mindenre, elsőbbségadás, stop tábla, sebességkorlátozás stb... ennyi a titka, ennél több tanácsot senki nem tud adni.

Sok sikert !

2018. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 30 percet vizsgáztam egyébként, szóval igen ez igaz.
2018. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első vizsgán egy jobbkezes utca miatt, másodikon pedig Y-megfordulásnál megállás nélkül kezdtem el, és nem néztem hátra. Ráadásul rossz helyen csináltam meg, lejtőn visszagurultam, aztán jött a többi baromság, ott már olyan ideges lettem, hogy mindent elcsesztem egy másodperc alatt. Vicces, de megállás után fordítva akartam leállítani az autót. 😅 Nagyon leblokkolok vizsgán, pedig amúgy jól megy az oktató szerint is.
2018. nov. 7. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos jogosan buktál ezek miatt könyürtelenül buktatnak, én amikor vizsgáztam úgy fogtam fel mintha vinném egy haveromat valahova, nekem ez a módszer bevált. Az oktatóddal próbálj beszélni hogy a feszültség oldása érdekében kicsit beszélgessen a vizsgabiztossal, nálam az is oldotta a feszkót.


Sok sikert kívánok és írj majd hogy sikerült! ☺️🤚

2018. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 évvel ezelőtt tettem le a jogsit, forgalmi vizsgán utolsó voltam én is, sőt, akkor az eső is esett. Én úgy emlékszek hogy levezettette velem az 50 percet, jó nagy kört mentünk. De lehet azért vezettette le, mert ez a 2. vizsgám volt, 1. vizsgánál ugyanez a vizsgabiztos buktatott meg egy hülyeség miatt, másodszorra lehet ezzel akart szivatni, hogy levezetteti velem, de nem talált semmi hibát, hibátlanul levezettem az 50 percet.

Mindenki izgul, hiába mondja hogy nem szabad izgulni, de azért annyira izgulni nem kellene, hogy elrontasz mindent. :)

2018. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Na hogy ment a harmadik vizsga?Nekem jővőhéten lesz a harmadik és nagyon izgulok,akárcsak az első kettőnél.😕
2018. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz csak egyszer buktam, de a másodiknál azért nem izgultam már, mert tudtam, hogy milxen vizsgázni. Én is utolsóként vizsgáztam aznap, de velem levezettették az 50 percet, minden útvonalon végigmentünk. Szerintem próbálj meg lenyugodni, mert tapasztalhattad, hogy ha idegeskedsz az nem vezet jóra... Tudod már milyen vizsgázni, figyelj oda, szépen nyugodtan csinálj mindent és nem lrsz gond!
2018. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sikerült! Egy dologba kötött csak bele, de az apróság volt szerencsére és csak 1 hibavonalat kaptam. Meg egyszer lefulladtam, de nem érdekelte a vb-t. Tényleg felesleges izgulni, végre sikerült összeszedni magam. Köszi mégegyszer.
2018. nov. 13. 06:59
 10/10 A kérdező kommentje:
Majd írd meg te is hogy sikerült. Kitartás, ne add fel.
2018. nov. 13. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!