Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Komoly autóval élmény a...

Komoly autóval élmény a vezetés/némi száguldozás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UKqkJ3TzVqY


Érzik a szabadságot mint motorozásnál, 200-290-es sebességgel, vagy a zárt tér miatt nem jön át annyira?


2018. nov. 11. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szimplán csak idióták, vagy menjen autópályára vagy elzárt pályára.
2018. nov. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Kinek hogy. Egy offroad pályán egy nívával vagy egy Suzuki Jimny vel lehet nagyobb ėlmėny döcögni. Szóval nem mindenkinek a 200+ tempó az ėlmėny.
2018. nov. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális embernek a motorozásban sem a 290 km/h az élmény. Nyélgázon egyenesen menni minden balf/sz tud... Ki kell menni egy pályanapra aztán megtudja mi az élmény, függetlenül attól, hogy autó vagy motor...
2018. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Kinek mi. Valakinek a nagy sebesség, valakinek a pályaverseny, valakinek a gyorsulás, valakinek az oldalirány, valakinek az offroad valakinek meg csak a sima cruising.


Csak úgy hogy közben másokat ne veszélyeztess.

2018. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Ezt nem is nevezném autózásnak. Most az, hogy össze-vissza húzodnak le az átlag autósok mert marha módjára cikáznak köztük, az nekem nem autózás.

Nekem az nagyobb élmény, ha egy igényes szép autóban este a városban végig gurulsz és minden szem a te autódat nézi és csorgatja utána a nyálát. Lehet az akár egy 40 milliós BMW, vagy egy 1 milliós öreg Mercedes, ha megnézik, akkor már eredményes volt.

2018. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk ez az "érzik a szabadságot" dolog is nagy mellébeszélés. Semmi szabadság nincs abban, hogy önkényesen saját szórakoztatásodra mások életét veszélyezteted.


Öcsém fogalmazott jól legutóbb, mikor előttünk cikázott át egy ilyen nagyokos. Ezek az emberek azt hiszik, hogy csak ők tudják nyomni a gázt és cikázni. Holott menni mint az ökör mindenki tud, csak vannak akik legalább nagyjából betartják a szabályokat.

2018. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Volt már, hogy összefutottam a tesco parkolóban egy ilyen cikázó fszfejjel, aki miatt vészfékeznem kellett, mert különben elvitte volna a 2 hetes, 500 kilométert futott kocsim elejét az 500 ezer kilométert futott tragacs bömbijével. Persze egy igazi tulok volt, amikor kérdőre vontam, egészen az első maflásig...
2018. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!