Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik téli gumit kéne választ...

Melyik téli gumit kéne választanom ezek közül?

Figyelt kérdés

Barum az első amit kinéztem, ár/érték arányban...Hankook, Falken, Debica, Kleber,


95%-ban csak városban megyek. Pályán, országúton nagyon ritkán.


Kb 15-18e Ft/gumi amit szánnék a téli szettre.


205/55 R16 méret



2018. nov. 17. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
barum vizes úton nagyon csúszik
2018. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen ezt a wiki-t nézegetem már vagy egy órája :)


Persze, különbség mindenképp van, különben nem adhatnák annyiért amennyi. Hülyén is nézne ki, ha egy Barum Conti árban lenne, de aki sokat megy meg sok helyen annak érdemesebb a drágább. Én csak munkába járok a kocsival, évente 1-2x meg vidékre de az meg inkább nyári időben

2018. nov. 17. 12:21
 13/15 anonim ***** válasza:
Hankook Wintericept rs-em volt, azokkal nem volt gondom.
2018. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"barum vizes úton nagyon csúszik"


Ezt meg tudom erősíteni, legalábbis azt, hogy a Barum Polaris 3 kicsit jobban csúszik vizes úton, mint mondjuk a Michelin Alpin 4. De ez természetes azt hiszem. Úgyhogy nyugodt szívvel ajánlom a Barumot, havas körülmények között például meglepően jó. Vagy a másik tuti tipp a Hankook.

2018. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Conti, hiàba tesztgyőztes, inkàbb havas utakra való! Latyakos, nedves, jeges úton nàlam leszerepelt. Hankook szintén. Barumom nem volt. Kleber vizen is jónak mondható és még nem is túl dràga.
2018. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!