Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy pasi miért nem vesz...

Egy pasi miért nem vesz normális autót ha már egyszer megteheti?

Figyelt kérdés

Miért egy közel 30 éves kocsit vesz meg 120.000 Ft-ért,mondván hogy le van műszakiztatva, gurul, amire egy autó kell arra jó!


Közben akár készpénzen is vehetne magának egy újat, szépet. De nem! Jó neki ez a roncs.


Ha minden másban igényes: öltözködés, megjelenés, szakma, karrier, közvetlen környezete, mint lakás stb.

akkor miért pont ebben ennyire igénytelen?



2018. nov. 28. 12:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon véditek az embert, pedig igaza van a kérdezőnek. Személyesen ismerek én is ilyen embert, aki rommal jár, igénytelenségre vall a dolog, és eszméletlen zsugoriságra.
2018. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nem tudsz benne feszíteni, az a baj. Vegyél magadnak.
2018. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Most en is egy 22eves swiftel jarok ami a havi fizetesem felet se eri de evi 10 ezer km re nem vagyok hajlando többet áldozni, meg ha belegondolok hogy egy uj auton havi 40-50 et bukok also hangon ertekvesztesen... Nem ilyen gazdag nrm vagyok
2018. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 D. Brasco ***** válasza:
100%
Keress magadnak akkor valami telepi suhancot akinek azon kivül ami rajta van mása nincsen csak egy nímetbű hozott bmw-je ...az is hitelre!Az a neked valo
2018. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Azt szokta mondani hogy ez csak egy közlekedési eszköz és hogy buszjegyből vagy vonatjegyből sem venne 10x vagy 100x drágábbat, ha egyszer mindegyik elviszi A-ból B-be.
2018. nov. 28. 12:55
 16/32 veterán vas ***** válasza:
100%
...akkor a végén csak kiderül, hogy valamilyen szinten igaza van? ;)
2018. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

2001-es régi Swiftem van. :-) LPG-vel járok. :-)

Vehetnék kp-ért újat - nem veszek. :-)

2018. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan jók ám az új autók sem. De a nagyon régi 20 évnél régebbiek ugyan tartósabbak, de rájuk fér egy alapos felújítás, és már megeshet egy ritkább autó esetében hogy alig van hozzá alkatrész.

Egyébként ez meg az ő dolga milyen autóval akar közlekedni. Egyébként minél újabb, minél felszereltebb egy autó annál több hibalehetősége van az elektronikák miatt. Meg az új autókat már nem igazán lehet otthon szerelgetni a computer miatt sem.

2018. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

hát figyu, a B corsa egy teljesen vállalható rohangálós autó. jól kereső programozó meg mérnök ismerősök közt is sokan járnak 20 éves kocsival.

sőt énnis 20 éves korában cseréltem le az előző kocsimat (1 heti fizetésem volt az eladási ár)

2 ismerős is régi ignissel jár, pedig pénzük van bőven. csak ha van egy megbízható kocsid kvázi ingyen, miért cserélnéd le, csak rosszabb lesz :)

2018. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van jo autom ketto is (cca. 25m a ket kocsi jelenlegi erteke) es kb 400e ftot ero autoval jarok nap mint nap. Na jo ma nem mert vw hulladek ma alkalmatlan volt kozlekedesre.

A dolog egyszeru.. Nyugalom


Nyugalom beleulok megyek budapesten, ha ramhuzza a kormanyt letepem a masik oldalat, ha szembe jon valaki szabalytalanul lazan belemegyek, ramall a parkoloban akkor is beszallok a kocsiba ha kell rahajtom az egesz ajtot, felallok a padkara ha recseg akkor recseg, ha parkolva ramallnak en bizony kiferek mert eltolom azt aki ramallt, gyakorlatilag full nyugalom.

1 evre eladtam az utni vagni automat erre rajottem budapest stresszes nem akarok en autora vigyazni. 1 eve megint van ilyen hulladekom, klima van benne a motor forog fek fog, a tobbi nem szamit.


Hat van aki ezert tart ilyen autot.

2018. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!