Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy pasi miért nem vesz...

Egy pasi miért nem vesz normális autót ha már egyszer megteheti?

Figyelt kérdés

Miért egy közel 30 éves kocsit vesz meg 120.000 Ft-ért,mondván hogy le van műszakiztatva, gurul, amire egy autó kell arra jó!


Közben akár készpénzen is vehetne magának egy újat, szépet. De nem! Jó neki ez a roncs.


Ha minden másban igényes: öltözködés, megjelenés, szakma, karrier, közvetlen környezete, mint lakás stb.

akkor miért pont ebben ennyire igénytelen?



2018. nov. 28. 12:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
28-as! Mondtam egy példát ami valóban nem gyakori, de sajnos ez a helyzet! 2010-15 vagy utáni autóvaé nem fogsz ugyanannyi karbantartással elmenni pl 600e km-t mint pl egy kettes golffal. Nem tudom hol dolgozol, vagy mennyi közöd van az autóiparhoz, ajánlom, hogy nézz utána az ilyesminek mélyebben!
2018. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Totálisan megértem. Igaz én nő vagyok de az autó nekem egy használati eszköz, nem akarok sokat a fenntartására fizetni. Nyilván van olyan típus ami tetszik, de nem kellene mindenáron.

Emellett bőven megteszi, hogy lakásra gyűjtök és ha tehetem, utazok. Ha valaki így lenne mint én csak férfiként, biztos nem rökönyödnék meg rajta. Ismerek én is ilyet, mindenkinek más a priotitás. Van akinek tényleg csak az a lényeg, hogy menjen az autó célhoz :)

Persze nekem sem váltott ki túl nagy elismerést mikor megvettem a kocsit - régi, olcsó és alacsony presztízsű - de az olyan emberek nem is érdekelnek. Vannak fontosabb dolgok is. Meg tudtam volna tenni, hog veszek egy jobbat vagy szebbet de nem fontos számomra.

2018. dec. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!