Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy pasi miért nem vesz...

Egy pasi miért nem vesz normális autót ha már egyszer megteheti?

Figyelt kérdés

Miért egy közel 30 éves kocsit vesz meg 120.000 Ft-ért,mondván hogy le van műszakiztatva, gurul, amire egy autó kell arra jó!


Közben akár készpénzen is vehetne magának egy újat, szépet. De nem! Jó neki ez a roncs.


Ha minden másban igényes: öltözködés, megjelenés, szakma, karrier, közvetlen környezete, mint lakás stb.

akkor miért pont ebben ennyire igénytelen?



2018. nov. 28. 12:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nehéz elhinni hogy ő nem önkifejezésre használja az autót, hanem arra amire való, közlekedni. Nincsenek komplexusai a nőkkel kapcsolatban, nem fűződik hozzá üzleti érdeke, hogy mivel jelenik meg, szóval nem akarja a pénzét autóba fektetni, pláne abban eltüntetni, mert a csilivili 20 milliós autók álló helyben is pénznyelők. Megveszed 20-ért, de már csak max 12-ért tudod. 8 millió meg volt-nincs. Értem hogy ezt nem vállalja be.
2018. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
12-ért tudod eladni
2018. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Ez a normális , aki így gondolkozik az autóról.

Nem fütyi növelésre kell neki, hanem egy használati tárgy ami amíg teszi a dolgát felesleges lecserélni.

2018. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem olcsó autót, amikor elvették a cégautót és kellett gyorsan egy kocsi, ami elvisz a-ból b-be. Akkor éppen házra gyűjtöttem gőzerővel, szóval nem akartam eltapsolni a pénzem másra. Lehet, hogy a pasid is gyűjt valamire, azért nem akarja elverni a pénzét másra (okés én azóta már lecseréltem az öreg kocsit egy vadiúj verdára)
2018. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hát figyi! Mindenkinek más a fontos. Neked az autód. Lehet neki meg egy huszadrangú dolog, nem érdekli. A lényeg, hogy guruljon és elvigye A-ból B-be. Ha erre neki megfelel egy 30 éves autó, akkor azt fog venni. Nem érdeklik a külsőségek. Ez szerintem valahol érthető...
2018. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Hol az élmény és az esztétika? Nyilván máshol, írod, hogy igényes ember. Pont nem az autót akarja nézegetni.

Teljesen világos, hogy nem akar milliókat úgy elverni, hogy ebből neki az égvilágon semmi haszna nem származik, mivel neki ezek nem fontosak. Normális ember.


Mi (OK, hogy pénz se volt, de) pont nem élményre és esztétikára vettünk autót, hanem közlekedésre és bevásárlásra, amire tökéletesen megfelel, ha letörik a tükre (megtörtént, gyakorlatlan vezető esete a nagyvárosban), nem kapunk szívbajt, mert nem kerül egy vagyonba... Az élmény... Na arra a motorok voltak mindig is.


Te amúgy annyira a külszíni csillogást írod, új meg szép... A teljesítményt, nyomatékot nem is említetted, pedig az sokkal fontosabb egy autónál, de ez is olyan, ami egyes esetekben irreleváns. A családban egy pici, ócska Yaris van, amit emelkedőn megpakolva gyorsítani kihívás :D De kit érdekel? A közeli városból hazadöcög így is, munkába is lehet vele menni esőben... Élményre nekünk a motorok voltak mindig is, az autózás praktikus dolog és ha egy mód van rá, kihagyjuk. Ha milliárdos lennék, akkor is inkább vennék 5 motort s beléjük sok-sok km-t, mint egy drága, új autót.


Nem fogod fel, hogy azt várod el a fickótól, hogy milliókat költsön úgy, hogy a mérleg másik serpenyőjében semmi nincs? Vagy hogy mások miatt költsön feleslegesen? Direkt jó, ha valaki nem azért vesz dolgokat, mert más elvárja. Te vegyél magadnak, amit akarsz és tudsz, ő más ember.

2018. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Az a helyzet hogy az új autóknál egy csapat mérnök dolgozott azon hogy garancia után (300e km) mondjuk elállítsa a rendszer a befecskendezés szögét vagy ilyesmi. Ezzel rövidúton direkt tönkreteszik az autót hogy újat kelljen venni. Az Opel Corsa B-vel karbantartás mellett lazán elmész 700e km-t
2018. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ilyen hölyeségeket egyedül találsz ki, vagy valaki segít benne?
2018. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

kamu

:)

120.000 -ért nem lehet használható roncsot venni.

10 éve vettem nem bontószökevény 10 éves swiftet az volt leszervizeltetve 600k.

2018. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

az autó a célját a "pasi" számára tökéletesen teljesíti, mi több kell még?


kérdező, nem vagy egy kicsit felszínes?

2018. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!