Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az miért lehet, hogy az egyik...

Az miért lehet, hogy az egyik gumis nem tette fel a kerekeimet, a másik pedig igen?

Figyelt kérdés

Szóval mentem kereket cserélni, egy szétkopott vackot műszaki erejéig feltetettem, nem tudom ,hogy átmegy e a kocsi és azt a pici beruházást is sajnálom, szóval kerestem egy 4mm profilút és rátetettem, olyan tré volt a kerék, hogy sírva jöttem haza meg majd megyek is műszakizni, de ügye a profil mennyiség megvan szóval oksa a történet.


A másik autómra meg nem tette fel a másik gumis a jó kerekeket, szerinte már idős... valóban 5 éves, de úgy vélem min. 8 évig lehet használni egy gumit.


Most ott tartok, hogy nem tudom mitévő legyek, vannak a szerintem jó gumik, még 1 szezonra jók lennének, felteszem magam, és valami baj lesz az az én lelkiismeretem nem bírná elviselni, ugyanakkor meg tök jó kerekek...


Nem a pénzen rugózok, 2 autóm van, nem úgy van, hogy ha veszek kereket akkor nem lesz zsömle.


Álságos, kioktató kommentekből nem kérek.


2018. dec. 6. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
ha nincs kirepedve es 5 eves de nem tettem fel akkor az egy sggfej :)
2018. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De érdekes volt a szitu, mert nem volt kereke sem, szóval nem tudod valami occót rámtukmálni, " jöjjek vissza holnap, honlap jön a szállítmány".
2018. dec. 6. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:

"felteszem magam, és valami baj lesz az az én lelkiismeretem nem bírná elviselni" - nyomja inkább a gumis lelkét a tehet, vagy mire céloztál az idézett mondatoddal?


Az tőle kellett volna megkérdezni hogy pontosan mi is volt a problémája a gumikkal, de nem egyedi eset, vannak gumisok, akik leharcolt kereket nem hajlandóak felrakni, és vannak, kiket meg nem érdekel... és van olyan, amikor szimplán nincs kedve valami oknál fogva az aktuális kuncsafttal vesztegetni az idejét (okkal, vagy ok nélkül, az megint kérdéses)

Vagyis a kérdésedre a választ csak a gumis szaki tudja, sejtésed lehet neked is (te voltál ott)

2018. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sanszos hogy valamu szétkotatott repedezett szart akartál felrakatni.

5 év alatt lazán gallyra lehet teenni egy gumit.

szóval aki mégus felrakta az akkora zsidó lehet hogy az anyját is eladná részletre.

2018. dec. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt még nem tettem fel, a sírás a másik autóm gumijától volt, erre nem tették fel, de fel akarom.. :) fel is fogom.
2018. dec. 7. 05:18
 6/10 anonim ***** válasza:

A te felelősséged, ahogyan írod. Csak hát a fejfán hülyén mutat. Egyetlen dolog találkozik az úttal, s az a gumi.

A legfontosabb biztonsági berendezés.

Csak arra kérlek, mást ne vigyél magaddal a másvilágra. Hátha még maradna kicsit.

2018. dec. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most igazából mi a kérdés?

Mindenképp felrakod a hulladék kerekeket, remélhetőleg csak magadat ölöd meg, mást nem.


Egyébként pedig nem egészen értem a helyzeted, és ez most nem bántás, tényleg fura.

Két autót tartani oké, viszont egyikre sem venni normális gumit, pláne télre, szintén oké... Vagy mégis zsömlére kell a pénz?

2018. dec. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, házra kell, most vettem még egyet. Akkor veszek gumikat, mind a kettre.. holnap kivitelezem a dolgokat, aztán, dobok fel képeket a gumiról. Nyugi skacok, nem fog miattam megsérülni senki. :)
2018. dec. 7. 07:06
 9/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb gumis a nem vadi új gumira azt szokta mondani a bepalizható ügyfélnek, hogy: "ó ez, már nem jó, új kéne, nekem van is eladó, feltegyem?"

Bizonyítás az ellenkezőjével: először megvettem a gumisnál az új gumit, majd felrakattam és megkérdeztem, hogy a régi téli, mely 4-5 mm-es, állaga hibátlannak tűnő, hogy mi a véleménye: "ó, hát jó lesz ez még nyári guminak".

Ennyit a gumisok véleményéről, hajlandóságukról.

2018. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te voltál ott, miért nem kérdezted meg, mi a gond?
2018. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!