Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Férfi társaim! Mit szólnátok...

Férfi társaim! Mit szólnátok hozzá, ha a szalagavatóra egy női autót (Vw Polo) kapnátok a szüleitektől? Nem lenne tök égő? 18/f

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 17:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
fos az egész, kérj egy csőrös scaniat, mert az férfias.
2018. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy össze tennéd a két kezed...

A "férfi társaim" rész ki kérem magamnak egy 18 évestől...


Mellesleg egyáltalan nem ciki, a vw nagyon jó márka és egyik haveromnak is az van. Nem nagyon cikizik miatta, ha egy 187centis, mázsás kigyúrt állatnak nem ciki egy olyat vezetni akkor neked ne legyen az. (ő magának vette és jobbra is tellett volna, de neki ez tetszett)

2018. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor 18 éves voltam a szalagavatóra még két pofont sem kaptam a szülőktől nem hogy kocsit ember...
2018. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
az x5-ös BMW legalább annyira csajos autó,mint a polo...
2018. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
de most áruljátok már el, mert én hlye vagyok a témában, a férfias autónak farka van, a nőinek meg pu cija? vagy hol a különbség? csak mert ha ráhibáztam, akkor gyorsan mondjatok nekem egy férfias márkát is kérlek, és autótenyésztésbe kezdek a kiskertben...
2018. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
(amúgy te vagy tök égő, meg ez a kérdés)
2018. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem a kisfiú társaidtól kérdezed?
2018. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy hülyeséget kérdezel hallod...

Sokan vannak itt akik irigylik a problémáidat, de hogy a kérdésre is válaszoljunk, nem. A Polo abszolút nem női autó. Egy jó színben még ugyancsak macsós is tud lenni. Én 30+ F vagyok, és az egyik kedvenc autóm. Ha jól van konfigurálva, nagyon-nagyon dögös tud lenni.

2018. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagy büdös semmit kaptam (pont amit diplomaosztóra), sőt, el se jött egyetlen közeli rokonom, szóval jót szólnék (bár biológiailag nő vagyok és androgünnek tartom magam, de ennek mi köze a kocsihoz, fel nem fogom. amíg nem rózsaszin az autó, elviselem, de akkor is el lehet adni vagy átfestetni). Megköszönném, meg minden.


NINCS csajos autó, kivéve, ha a szülők poénosak és tetetnek rá szempillákat (aki nem tudná, létezik ilyen agymenés), de ha adnak egy ingyen autót, én azon is nevetnék egyet, ha ez nekik poén, legyen egy jó percük, bármilyen égő is számomra ez.


Nekünk egy aranyszínű pici Yaris van, ereje semmi, ha valami nem férfias autó, az az, de gurul és a férfi tulaja (ő sincs oda az ilyen férfi, nő megkülönböztetésektől) örül neki, ő maga vette, erre telt harmincas évei közepén.

2018. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Az már rég rossz ha egy autótól érzed magad férfinak.
2018. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!