Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szalagavatóra vagy sport VB...

Szalagavatóra vagy sport VB döntőre kellene mennie a gyereknek?

Figyelt kérdés

Egy magyar srác is képviselte volna hazánkat Moszkvában. Évek óta e-sportól nem kevés sikert elérni. Európa legerősebb csapatának a FAME-nek oszlopos tagja. A szülei elhatározására azért nem mehet ki, amire készült napi több órát taktikákat egyeztetve, mert a szalagavató ugyanazon a napon van. Igaza volt az apukának ? Hogy kellett volna döntenie?


Hozzátartozik, hogy a WoT nevű játék haldoklik. Folyamatosan egyre kevesebb a játékos. Az üzemeltető cégnak állandó peres ügyei vannak a játékosokkal. Közszájon forog játékosok körében, hogy a játék erősen manipulált a csaták kimenetelét és lefolyását illetően egyaránt. 25% véletlen (random) be is van építve a játékba, ami egymás ellen akár 50% (25% itt+ 25% ott) is lehet. Az üzemeltető Wargaming bejelentette, hogy februárban egy stratégiai játékánál le is húzza arólót. Lehet nem is lesz többet VB döntő a játék történelmében, mert megszűnik vagy érdeklődés hiányában elmarad.


[link]


Mi lett volna a helyes döntés?


2018. nov. 24. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
31%
Jól érettem? szóval valami videojátékról van szó? Nagy kaland hogy kimaradt az életéből... Ne állítsd már be úgy mintha profi sportoló lenne mert az életét a gépezés tölti ki.... Amúgy meg megválaszoltad a kérdést Érdeklődés hiánya.. vagyis lényegtelen hogy kimaradt belőle a srác.
2018. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem letölthet egy szalagavató alkalmazást, az sokkal jobb. Ki sem kéne mozduljon soha a gép elől, az jót tesz a korabelieknek, láthatóan az értékrendjüknek is. Szörnyű micsoda szülők vannak, pfuj.
2018. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
37%
És igen, igaza volt az apukának. A való élet előbbvaló mint játszadozni a virtuális térben.
2018. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk ez nyitottság kérdése. Én simán elengedtem volna a VB-re.

Egyébként az e-sport is hivatalos sport. Már szó van róla, hogy lesz olimpián is. Fejlődik a világ, ez van :)

2018. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
87%
Ha a gyerek a VB-re akar menni, AKKOR HAGY DÖNTSE MÁR EL. Eszem megáll... és ha nem akar szalagavatózni? Én se mentem el anno a szalagavatómra. Ha az én gyerekem sem szeretne majd elmenni, az legyen az ő dolga.
2018. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
87%

A szalagavató egy ócska rongyrázás tipikusan. Ne tegyünk már úgy, mintha a diákok élveznék. Miért kéne azért lemondania amit szeret csinálni, és jó benne, hogy a tanárai/rokonai örülhessenek, és simogathassák a buksiját.


Meg aki a srácot szidja, az cserélje ki a videójátékot mondjuk sakkra, akkor is ugyanezt mondanátok?

2018. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
91%

Elso, nem erted teljesen.

A tobbseg csak jatszik egesz nap es kesz, viszont valoban vannak profik, akik szep penzeket tudnak keresni esport rendezvenyeken. Bar ez inkabb az azsiai regioban nepszerubb.

Ha mar eddig is ert el sikereket a klanja esportban akkor most is el lett volna engedve.

A #7 meg tokeletes kerdest tett fel.

2018. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
16%
10-esnek igaza van. Ülni és verni a gépet nem sport, sosem volt és soha nem is lesz hozzá köze. A sport építi a testet és a jellemet. Aki a gép előtt döglik az satnya és elbutult és az is marad. Majd pár év múlva lefordul trombózis miatt a székről, úgy 26 évesen, és nem lesz kár érte, ha nem szaporodik.
2018. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
87%

Bezzeg az sokkal jobb, aki hazaér a munkából és 3-4 órán keresztül ül és bámulja a tv-t, közben pedig megiszik 3-4 doboz sört.

Mellesleg ha láttál volna bármilyen komolyabb e-sport eseményt, akkor tudnád hogy a top játékosok rengeteget edzenek fizikailag is, hogy top formában legyenek. Lefogadom, hogy sokkal jobb fizikai állapotban vannak, mint az itteni válaszadók.

Miért szerintetek az autóversenyzők nem edzenek, ők is gyengék fizikailag? Mert végül is, ők sem mozognak semmit, csak ülnek órákon át, forgatják a kormányt és nyomják a pedálokat.

2018. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
78%
Sokan azzal jönnek hogy élet képtelen a mai tini generáció. Erre az a válaszom hogy valaki ilyenre nevelte őket. Tehát biztos hogy a mai fiatalokkal van a gond és nem a szülőkkel ami miatt ilyenek lettek?
2018. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!