Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Férfi társaim! Mit szólnátok...

Férfi társaim! Mit szólnátok hozzá, ha a szalagavatóra egy női autót (Vw Polo) kapnátok a szüleitektől? Nem lenne tök égő? 18/f

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 17:51
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
A zsebpénzemből. Nyilván.
2018. dec. 10. 08:25
 32/39 anonim ***** válasza:

Háát... kettős érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban.

Egyfelől tényleg ajándék lónak ne nézd a fogát. Másfelől át tudom érezni milyen ha egy anyagi terhet tesznek a nyakadba ami ráadásul neked még nem is tetszik.


Nálunk hasonló volt a szituáció. Középsuli alatt évekig melóztam heti 3 alkalommal suli után 6 órában, és kocsira gyűjtöttem. Nekem egy nagy motoros hátul hajtós BMW vagy egy bukólámpás csodajapán lett volna az álom. (igen, lehet utálni mert nem swiftre vagy yarisra vágytam) Szülők felajánlották hogy ballagásra vesznek nekem egy autót, de akkor újabbat, mert ők nem akarnak régi autót venni. Viszont gondolom sejted hogy ilyen árkategóriában milyen újabb autók közül lehet választani. Aránylag újabb 3-as mazda (amik szerintem is szépek) meg kismotoros swift, esetleg daewoo. Ne értsetek félre, semmi bajom ezekkel az autókkal, de ha egyszer nem erre vágyok akkor nem fogok ilyet kérni csak azért mert más szerint jobb választás. Én fogom vezetni, nem más.

Szóval abban maradtunk hogy inkább akkor nem kapok semmit ballagásra, hogy addig se kelljen rá biztosítást meg adót fizetnem. És akkor gyűjtök tovább és saját pénzből megveszem azt amit szeretnék. Mert ugye ők meg régi autóba nem voltak hajlandóak belefizetni (ami nem is baj, alapból nem kértem őket soha erre).

Végül megvan a BMW. És nem bántam meg.


Szóval meg tudom érteni amit mondasz. Ezért se nagyon szabad meglepetésként a tulaj tudta nélkül venni az autót. De ha már megvan akkor szerintem békélj meg vele. Cikinek biztos nem ciki. Nem is egy női autó. Olyan semleges. Nem abartot vagy smartot kaptál. Nem rossz autó a Polo. Szerintem teljesen jó.

Ha még nem vették meg akkor mond otthon hogy inkább lemondanál róla hogyha zavar. De ha már megvan akkor meg inkább élvezd ki és tedd össze érte a kezed.

2018. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz. Ez az. Ugyanennyiből lehetett volna Audi is, legfeljebb öt évvel idősebben.
2018. dec. 10. 14:04
 34/39 anonim ***** válasza:

A kocsi fentartására azt irtad, hogy zsebpénzből gondolom nem a diák munkát hívod így...

Szóval szüleid vettek egy kocsit a pénzükből amire majd ők adnak szintén pénzt, hogy szervizeld, tankol stb.

De még felteszel egy kérdést a "férfi társaid" hoz hogy kánonba szidjuk a szüleidet, hogy hogy tehették, hogy nem audi-t vettek neked. Egy olyat jóval többe kerül fenttartani. Viszont a kocsi a tiéd. Ha lesz munkád eladod és bele tudod pótolni az árát egy neked tetsző kocsiba. De míg a szüleid fizetnek mindent szerintem addig ne háborogj.

A "normális válasz adója" is leírta, hogy saját pénzen vette meg a kocsit. Amiért ő dolgozni járt... és te?? Kaphattál volna te is egy lópélót erre, mint a legtöbb családban. Ők meg vettek egy kocsit amit használhatsz és még tovább pénzelnek, annak ellenére, hogy még semmit nem tettél le az asztalra, max annyit, hogy férfinak hívod magad.

2018. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Te még egy éretlen gyerek vagy.

Láthatod mennyi választ kaptál és mindegyik szerint éretlen a gondolkodásod és ez a viselkedésed szánalmas. Kisfiú vagy te még nem férfi. Az, hogy jogilag nagykorú vagy attól még nem leszel férfi.

Pl akire írtad, hogy ő adta az egyetlen jó választ, ha 19 éves is vagy akár 18 rá nyugodt szívvel mondanám, hogy férfi, de rád??

Nem dolgozol, nem csinálsz semmit, a szüleid vettek erre a semmire neked egy kocsit amibe egy cented nincsen és erre hisztizel, mint egy óvodás gyermek és erre nevezed magad férfinak??

Ha köcsög vagyok azért amiért kimondom az igazat, hogy te még csak egy takony gyerek vagy akkor itt az összes hozzászóló köcsög szerintem.

2018. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

akkor ha egy scaniat meg a volksot bezárom a garázsba, és lekapcsolom a villanyt, akkor reggelre lesznek kisautóim? vagy inkább a hummert ajánljátok? jó vérvonalat akarok, most hogy kiderült hogy van női és férfi autó is...

(ugyanitt cuki félvér izék előjegyezhetők)

2018. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
96%
"Minek hívjam magam ha az vagyok?" Ő... nem tudom... Egy ilyen rinyálós péniszkomplexusos idióta ne nevezze magát férfinak.
2018. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Hát haver, én nagyon örülnék egy vw polonak, de neked inkább két emberes pofon kéne.
2018. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 leszbikuslány válasza:

Na mi lett?sikerült a munkádból már neked tetsző audit vásárolnod?

Feltételezem már 2023-van csak el kezdtél dolgozni az évek óta történt kérdésed óta

2023. febr. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!