Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 700 ezer körül milyen terepjár...

700 ezer körül milyen terepjárót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Fiatal városi srác vagyok, aki földes utat nem nagyon látott, viszont eldöntöttem , hogy keresek ilyen helyeket, találtam, de a Swiftem arra nem alkalmas, hogy ott normálatlankodjak, úgy sincs hobbim, és szeretek csángálni, vásárolnék egy jónak mondható terepjárót ami nem fél a agyagos, földes utaktól. Arra gondoltam ,hogy be kellene szereznem egy Nívát, konzultáltam is a szerelőmmel, szerinte az egy ipari hulladék és csak azért kedvelik mert aki használja az ért hozzá és olcsó hozzá az alkatrész.


Milyen lehetőségek vannak még így a autó piacon ?


Mielőtt itt vagizáson fognának páran, nincs aki előtt felvágjak , sem barátaim sem barátnőm sincs, egyedül mennék ha mennék is :)


2018. dec. 22. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
700 ezer mi? €, Ł, vagy $?
2018. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb egy gázos Niva!

Terepképességei messze a legjobbak ebben a kategóriában! Vannak újabb évjáratok is.

2018. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmilyent. Illetve vehetsz sokfélét, de még 1-1,5 millát biztos ráköltesz mire normálisan üzemelő, megbízható terepjáród lesz. Persze akkor is csak valami 20 éves gép marad, ami 1 gurigát sem fog érni ha el akarod adni.
2018. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Suzuki Samurai
2018. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

És a földes utak tulajdonosa mit fog szólni ahhoz, hogy te ott akarsz normálatlankodni?

Ezt érdemes még azelőtt tisztázni, mielőtt ilyen költséges hobbiba kezdesz.

2018. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1 mivel Magyarországon élek, vagy inkább mondom azt, hogy több esély van rá, hogy Magyarországon nyomtam meg a " kérdés kiírása" gombot ezért mindenféleképpen hrivnyában értendő az össze.


#2 #3 #4 :) köszönöm.


#5. ezek összekötő utak lennének pl. Somogyjád- Somogygeszti ezért ez adott, semmit.. vagy mondjuk Nemesvid temető- főút összekötő, az nem para, jó, vagy Homokpuszta, esetleg Kaposmérő-Baglas ismerek még párat.


Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam, igen még a #1-et is... :) megtisztelt a válaszával.

2018. dec. 22. 21:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg a Niva, meg a Samurai marad ennyiért.
2018. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Samuk nagyon drágák! 5 kiló alatt szinte nincs is csak külföldi vagy okmányok nélküli, felette pedig úgy 1 gurigáig csak lepukkant 25-30 éves roncsok. Akkor már inkább Vitara, de abból is 1 milla körül vannak az érdemesebbek.

A Niváról inkább nem nyilatkozom, már rég túl vagyok a Lada korszakomon :)

2018. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mitsubishi pajero
2018. dec. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kia Sportige?
2018. dec. 23. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!