Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 700 ezer körül milyen terepjár...

700 ezer körül milyen terepjárót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Fiatal városi srác vagyok, aki földes utat nem nagyon látott, viszont eldöntöttem , hogy keresek ilyen helyeket, találtam, de a Swiftem arra nem alkalmas, hogy ott normálatlankodjak, úgy sincs hobbim, és szeretek csángálni, vásárolnék egy jónak mondható terepjárót ami nem fél a agyagos, földes utaktól. Arra gondoltam ,hogy be kellene szereznem egy Nívát, konzultáltam is a szerelőmmel, szerinte az egy ipari hulladék és csak azért kedvelik mert aki használja az ért hozzá és olcsó hozzá az alkatrész.


Milyen lehetőségek vannak még így a autó piacon ?


Mielőtt itt vagizáson fognának páran, nincs aki előtt felvágjak , sem barátaim sem barátnőm sincs, egyedül mennék ha mennék is :)


2018. dec. 22. 20:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bocs, Kia Sportage? Így helyes.
2018. dec. 23. 10:22
 12/12 anonim ***** válasza:
Inkább a Pajero koreai klónját, a Hyundai Gallopert ajánlom. Kívül-belül ugyanaz, felező, kapcsolható négykerék hajtás. Van kisebb és nagyobb kasztnival is, én a nagyobbal jártam évekig.
2018. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!