Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga pls! Valami...

Forgalmi vizsga pls! Valami hasznos jótanács, hogy végre sikerüljön már?

Figyelt kérdés
A héten voltam harmadjára vizsgázni vezetésből de most sem sikerült, pedig alapjából véve úgy érzem, hogy képes lennék rá arra, hogy átmenjek de valamiért mégsem jön össze. Különösen azért vagyok kissé csalódott, mert lassan már egy éve hogy csinálom a vezetést és a legtöbb ismerősömnek ennyi idő alatt (legkésőbb harmadjára) mind sikerült átmennie belőle, csak nekem nem valamiért. Aki jártas a témában, az tudna segíteni hogy mikre figyeljek a legjobban annak érdekében, hogy következőre már végre sikerülhessen a vizsga?

2019. jan. 10. 08:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Az én ajánlatom, hogy ne is kapj jogsit.
2019. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
35%
valoszinüleg nem fizettél még eleget..mennyit pótoráztál?
2019. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Szia nekem pont ma sikerült, és én is háromszor buktam meg elõtte. Ha gondolod ìrj privàtba hàtha tudok egy-két jó tanàcsot adni.
2019. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta? Voltál újra vizsgázni?
2019. febr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!