Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után szokás pénzt adni az oktatónak?

Figyelt kérdés

Mi a szokás, így a végén illik adni vmit? Akár pénzt, akár vmi mást... Mármint nem egy doboz csokira vagy egy üveg piára gondolok, hanem vmi komolyabbra?

Lehet, hogy illik, és szokás is, u.akkor meg már így is rengeteg pénzbe került. (Meg kellett szakítanom a vezetési órákat, így az újrakezdés után nagyon sok pótóra kellett.) Persze hálátlan sem szeretnék lenni. Na szóval teljesen tanácstalan vagyok.


2019. febr. 6. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy üveg piát adtam....nagyon normális és nagyon jó oktató volt,beszélgettünk mi mindenről vezetés közbe,így tudtam,hogy mi a kedvenc piája. Örülök,hogy ő lett az oktatóm ,sokat köszönhetek neki amiért 0-ról csak a kötelező óraszámmal hibátlan forgalmi vizsgát tettem.Búcsú ajándéknak kapott :D
2019. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokás.

Kifizetted az órákat, semmilyen plusz juttatás nem "jár" az oktatónak.

2019. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Én egy meleg kézfogást adtam anno neki

21/f

2019. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam.
2019. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég pénzzel lehúzott már addigra
2019. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!