Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek? Legyek őszinte?

Mit tegyek? Legyek őszinte?

Figyelt kérdés

1 éve van jogosítványom. A párom nekem adta a családi autót ( audi A4 ) hogy az enyém, de vigyázzak rá, mert még nem vagyok tapasztalt sofőr, és sok idióta sofőr van. Mivel a biztosítás nem fedezi a munkába járást, így csak péntekenként szoktam munkába menni vele. Ezt a párom is tudja. Állandóan mondja, hogy vigyázzak a kocsira, magamra. Most elment Amerikába üzleti útra. Jövőhéten pénteken jön vissza. Amikor elment akkor is mondta, hogy legyek óvatos. Nos pénteken kocsival mentem dolgozni, és egészen addig amíg haza nem értem nem volt semmi gond. Viszont otthon amikor tolattam be, hogy leparkoljak túl közel voltam a falhoz, és hátul a lökhárítónál oldalt a festéket lehorzsoltam. Sajnos csúnyán látszik, mert olyan bronzszínű a kocsi, és elüt rendesen. Most tök ideg vagyok, nem tudok aludni se miatta, mert nem merem elmondani a páromnak. Tuti kiakad.

Azon agyalok, hogy nem mondom el neki, majd ha észreveszi akkor játszom a hülyét, hogy észre sem vettem. De valamiért úgy érzem ez nem fair.De nem merem elmondani. Mit tegyek?


2019. febr. 16. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Ha ezen múlik a párkapcsolatod, akkor már régen rossz.
2019. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mond meg neki...
2019. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen biztosítás nem fedezi a munkába járást?

Ezt fejtsd már ki.

2019. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Agyilag te még a gyerekkorban élsz, úgy látom.

Csak, hogy tudd, a párkapcsolat nem ugyanaz, mint a szüleiddel való élet.

Gyerekek szoktak " úgy csinálni, mintha nem tudnám, mi történt" .

Eleve te vezettél. Te érezted, amikor nekitolattál a falnak. Hát vállald is.

Gondolom, a párod nem fog a térdére fektetni és elfenekelni, mert rossz voltál.

2019. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez párkapcsolati probléma azthiszem.

De ha már ide írtad,akkor annyit tanácsolok hagyd ott a párodat ha félsz tőle

2019. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Angliában élünk. Van egy baleset, lopás biztosításunk.

Ha valaki munkába is kocsival jár akkor nagyobb a baleset kockázata ezért erre külön , és magasabb összegű biztosítást kell kötni. Vagyis külön veszik a két dolgot, Nem szoktuk munkába használni, mint írtam csak pénteken megyek vele. Ezért nem akarjuk megváltoztatni a biztosítást, és többet fizetni.

Most hívott a párom, és végül is elmondtam neki. Annyira gyomoridegem van tőle tegnap óta, hogy inkább őszinte voltam. Nem volt mérges, csak kérte, csináljak képet, hogy lássa mennyire nagy a baj.

2019. febr. 16. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom,ennyire nem lehet központi téma egy szar autó.

Meghúztad naés? Gyomorideg-elmondjam-nemondjam-szerintem ez már beteges.

Sajnos ezentúl mégjobban rástresszelsz valahányszor beülsz,namost a baj pont ilyenkor szokott megtörténni.

Adjátok el inkább minthogy idegbajt kapjatok mind a ketten😂

2019. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beviz Elek ***** válasza:

Annyival nem olcsóbb a social only hogy érdemes legyen olyat kötni, szerintem felesleges arra fizetni hogy ennyire korlátozzon. Vagy legyen autód amit használhatsz, vagy ne legyen, de ne fizess kerti virágosládáért. Ha kell, privátban tudok adni elérhetőséget aki sokat tud spórolni a biztosításon (legális, nekem félárra tornázta le).


Már elmondtad tehát tárgytalan, de egy tanács a jövőre:

-hibázol, elmondod, esetleg lesz egy ejnye-bejnye vagy valami

-hibázol, nem vallod be: a, azt látja hogy nem kicsit hlyének nézed, b, hihetetlenül balfsz vagy aki ezt sem veszi észre, vajon mikre vagy még képes az úton? (ha elmondtad, legalább észrevetted mi történt és tanultál belőle)


Senki sem szeret lebszásért szaladni (kaptál egy egyest, meghúztad a kocsit), de minél tovább halasztod, esetleg kavarod a sztorit hogy halogasd/megúszd, annál jobban fognak haragudni/rosszabb vélemény alakul ki rólad.


Megcsináltad, egyenes hát, fog összeszorít, elmondod, megy tovább az élet.

2019. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahol van pénz anyunak A4-est ajándékozni ott nem hinném, hogy para egy pár 10.000 Ft értékű fényezésjavítási probléma
2019. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beviz Elek ***** válasza:

#9

2 dolog Angliáról:

-mindenféle szakmunkáért sokat kell fizetni, ebbe a karosszériamunka is beletartozik. Egy olcsóbb autó egy elemének javítása akár az autó árát is elérheti, főleg ha nem csak a fényezés sérült. Biztosítást tekintve egy sárvédőcsere+fényezés esetén akár GTK (CAT N) is lehet egy kis sérülés

-a kérdező nem ecsetelte hogy milyen A4-es. Az hogy vettek egyet nem azt jelenti hogy nem probléma kicsengetni több száz fontot. 2 éve 3 heti fizetésemből vettem egy akkor 13 éves Audit. Felesleges más zsebében turkálni ha nem ismered a háttérinformációkat.

2019. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!