Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért utálják ennyire a...

Miért utálják ennyire a Priust az emberek?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy nem egy benzinfaló 3 literes V6 van benne, de miért baj az, ha van egy olyan autó ami tágas, kényelmes, , automata váltója miatt hülye biztos ,lazán tudja tartani a 140-es utazó tempót is stb, stb mégis 10-ből 7 ember megveti.

2019. máj. 4. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki az aki utálja? Csak nem azok akik a Teslát utálják?
2019. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy utálják? Én sem utálom, de amire használom az autót, arra ez nem igazán alkalmas. Pontosabban a legnagyobb előnyét, amiért az ember ilyet vesz, nem tudnám kihasználni. Emellett a külsejére se mondanám, hogy ennél szebb autót még nem láttam!
2019. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert csak.
2019. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem utálok semmilyen autót, mindaddig míg nem volt a birtokomban, ugyanis csak onnantól lehetne következtetést levonni. Vannak autók amiket nem érzek magaménak, ezért nem venném meg, de nem lököm le az az útról a WagonR-t...
2019. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki utálja? Én pl nem ismerek senkit aki utálná.
2019. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akárhány Priusról szóló videót nézek meg tele van gyűlölködő hozzászólásokkal, bezzeg egy foswagen alatt tele van hogy jaaaj de jó ennél nincs jobb kis chip aztán szúrjad neki stv
2019. máj. 5. 08:18
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Inkább csak a felhasználóit, városban 50 helyett 48, főúton 90 helyett 80, pályán nem láttam még 100 felett priust.
2019. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!