Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 29 éves kabrió autóm....

Van egy 29 éves kabrió autóm. Költsek rá hogy veterán legyen, használjam simán műszakiztatva vagy vonassam ki inkább a forgalomból?

Figyelt kérdés
Szép állapotú de kellene picit kasztnizni , festeni ... apró hibákat eltüntetni, ülest cserélni...meg apróságokat tipushelyesre cserélni..
2019. máj. 9. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt rajtad kivűl senki meg nem mondja hogy neked hogy lenne jobb.
2019. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen autóról lenne szó?
2019. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak egy bertone kadett kabrió
2019. máj. 9. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp költenék rá, hogy megkapja az OT rendszámot. Ezután pedig találkozókra járnék vele.
2019. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, hogy ez legyen a hobbid és van rá pénzed, akkor hajrá, legyen OT rendszám. Ha elsősorban használni akarod... akkor inkább vegyél valami újabbat (és szebbet).
2019. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy hogy milyen autója van az embernek, azt becsülje meg, szeresse, tartsa rendben, és költsön rá ha kell. Szerintem neked is ezt kéne tenned.
2019. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon ritka autó, próbáld meg életben tartani.
2019. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted próbáld meg életben tartani és OT-ztatni. De ha működik miért akarod kivonatni a forgalomból? Nem egy 30+ éves van OT rendszám nélkül is forgalomban.
2019. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy Kadett sosem lesz olyan érték, hogy anyagilag megérje.

Ha van helyed tárolni és van pénzed OT-zni, akkor jó hobbi lehet.

Ellenkező esetben add el, valakinek akinek rendelkezésre állnak a fentiek. Kár lenne, ha rövid időn belül a vasban végezné

2019. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Kadett kabrió nem ritka és soha nem lesz nagy érték. üzletnek nem jó, de ha szerelem van, akkor mentsd meg. (ha nem GSI akkor pláne nem ér sokat később sem)
2019. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!