Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyha nem számítana a pénz...

Hogyha nem számítana a pénz milyen sportkocsit vennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel nyertek 10 milliárd forintot az eurojackpot-on, szóval tényleg nem számít a pénz.

Milyen sportkocsit vennétek ebben az esetben?

Én egy fekete színű lamborghini aventador lp700-4-t vennék. Egy olyan sportkocsi szerintem, amit viszonylag sokan ismernek, és kinézet, hangra is nagyon ott van. Tényleg egy olyan autó, amit, ha meglát valaki azt mondja, hogy azt a..


2019. máj. 20. 12:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem nagyon akarnám mutogatni a vagyonomat, ezért egy szerény Teslát vennék. Mellé egy felújított, egyszerű 67-es Mustangot, feltűnésmentes festéssel és visszafogott hangú kipufogórendszerrel.

A vicc az egészben, hogy mindkettő elérhető nem milliárdosok számára. Teslát most is vehetnék, de akkor arra el is menne a pénzem nagy része :(

2019. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pályautót vennék, amire még a rendszám se fontos. Azaz az eurojeckpotból tellne trélerre is.
2019. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mercedes 300SL Gullwing


Igaz az nem éppen sportautó kategória de az az autó bakker... orgazmus kategória!!! :O

2019. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem először csak egy Impreza kéne, aztán egy Lancer Evo. Meg imádom a bukólámpás autókat, szóval szerintem azokból vásárolnék össze egy kisebb gyűjteményre valót.
2019. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen kérdést az óvodások szoktak egymástól kérdezni.
2019. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
lamborghini urus
2019. máj. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Építtetnék egy Toldi féle dízel szörnyeteget.
2019. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!