Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az normális ha megvan a...

Az normális ha megvan a jogsim, de nem merek vezetni? (B kat)

Figyelt kérdés
Elsőre átmentem a forgalmi vizsgán is,de nem merek vezetni egyedül... Mióta le tettem a forgalmi vizsgát azóta nem is vezettem.(3 hónapja)
2017. júl. 9. 10:22
 1/10 nemcso ***** válasza:
100%
Van ilyen. Próbálj külterületi utakon autózni, szokd az autót. Használd lakóhelyeden belül, akár úgy, hogy először kisforgalmú időpontokba vezetsz.
2017. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem merek már vagy 1.5 éve ,de kell tömegiszonyom van (dugóba nem parázok valami oknál fogva) ezért muszáj. Én azért nem nagyon merek mert félek, hogy tönkretedzem a kocsit, félek kuplungolni mert lehet rosszul csinálom stb. Szóval ha engem kérdezel ,normális ,hogy nem mersz vezetni. De egyazer úgy is rá leszel utalva...
2017. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, vagyis normális, de a félelmet úgy kell leküzdeni, hogy meg kell csináld azt a dolgot, amitől félsz. Szóval ülj be szépen az autóba, és vezess. Hívj el valakit eleinte, aki nem ordibál, hanem türelmes, ha egyedül félsz.
2017. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Uristen! Akkor minek tetted le a jogsit??

Komolyan nem ertelek... Amikor tanultal, akkor nem feltel?

Es most mitől félsz?


3 éve van jogsim es sose féltem :D


20/l

2017. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Igazságtalan, hogy nekem, aki használnám, nem félek (muszáj volt beülni, azért remegett a lábam az első bukás utáni felügyelet nélküli alkalommal, ha elkapnak, vagy valami barom miatt lesz baleset, én szívok) nem sikerült másodjára sem az a fránya forgalmi, neked meg elsőre.... hol az igazság??

Amúgy szerintem van ilyen, de nem azért csináltad végig és öltél bele x rugót, hogy "csak legyen" . Én, ahogy fent is írtam, az első alkalommal remegő lábbal ültem be, mert muszáj volt. A következő alkalommal már mintha "biciklire ülnék" ,természetes volt. (A muszáj nagy úr, mint látod) Neked szerintem apránként kellene vezetned. Csak egy kis kör az autóval, majd kettő kicsi, vagy egy nagyobb, hogy hozzá szokj. (Szerintem)

2017. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Uristen! Akkor minek tetted le a jogsit??

Komolyan nem ertelek... Amikor tanultal, akkor nem feltel?

Es most mitől félsz?


3 éve van jogsim es sose féltem :D


20/l


Az ilyen idiótáktól mint amilyen te vagy! :D Ájfon 7 plus-on nincs ékezet?

2017. júl. 9. 17:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért idiotazol le??


Mellesleg tenyleg nem ertem hogy akkor nem feltel mikor tanultál vezetni?


Es meg mindig nem tudjuk h mitől félsz , miert nem vezetsz?! :D

2017. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na szerinted oktató mellet mér nem féltem? :D Mert bármiféle

f.szságot csináltam volna,akkor ő közbe tudott volna lépni. Na most mivel még nincs saját kocsim,de a családét meg nem akarom véletlenül sem összetörni(nem mintha a sajátomat igen,de az legalább SAJÁT).

Az meg,hogy te ilyen szuperhős vagy,hogy semmitől meg senkitől sem félsz hát gratula. :D Gondolom neked saját keresetedből van kocsid...

2017. júl. 9. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Jesszus, mi van itt....

Kérdező, ha nem tetszik a kiscsaj válasza, ne reagálj rá....mellesleg az ő stílusával, kötve hiszem, hogy SAJÁT autója lenne, SAJÁT keresetből....


20 éves: szerintem nem kiröhögni kellene a másikat...

2017. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Szimplán megkerdeztem, hogy mitől fel.

Mert en meg sose hallottam olyat, h ha megvan a jogsi akkor nem ül autóba az ember.


Nekem elsőre sikerult mindent letenni. Szerintem nem nehéz.

Első órán mar városban vezettem, nem volt rutinpalya.


Nem saját a kocsim, de az mindegy is, hisz ugyanúgy kell ra vigyázni mint a sajatodra, ha összetörik te fizeted :D


Egyébként az, h ""ájfon" 7" ...meg stb, ilyenekkel dobaloztal, csak azert mert 20 vagyok, es nem tetszik a véleményem, meg nem ekezettel irok...az egy dolog.

Nem anyuci meg apuci tolta alám a jogsit... Megdolgoztam erte, h letehessem.

Mint ahogy most is jarok címerezni, hogy az A1 motor jogsim meglegyen.

Az mas kerdes h motorom mikor lesz...


Egyébként ha ennyire fosol, miert nem hivod el anyád , apad, tesód, haverod??

Nem kene sokat "pihentetned" a megszerzett tudást mert kijossz a gyakorlatból hisz alig vezettel meg. Igy felesleges h ott a tarcadban a jogsi , csomó penz kidobas... (Sztem)

Szal ülj be a kocsiba, melletted egy jogsis haver, azt gyakorolj!

2017. júl. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!