Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj, hogy nem merek vezetni?

Baj, hogy nem merek vezetni?

Figyelt kérdés

Sötétbe egyáltalán nem vezetek, hanem tömegközlekedek inkább. Mert dudálnak rám folyamatosan, mert sajnos nem tudok sötétbe vezetni. Nem látom megfelelően a sávokat meg a távolságokat sávváltásnál. Meg se adták volna a jogsit, ha látott volna este sötétben vezetni a vizsgabiztos.

Nappal is csak városon belül vezetek pl. boltba. De oda is a kis mellékutcákat választom útvonalnak, ahol nem kell 3-asnál feljebb váltani a váltóval, de inkább 2-esbe szoktam menni. Még sosem előztem meg senkit a kocsival (nem is tervezek), és persze az autópálya, országút is teljesen felejtős számomra.


Lehet hogy elég cikinek hangzik ez, de legalább nem sodrom magam veszélybe. Mert nagy sebességnél bármikor halálos balesetet lehet szenvedni.


2019. jún. 11. 02:59
1 2
 11/16 Beviz Elek ***** válasza:
50%

"Lehet hogy elég cikinek hangzik ez, de legalább nem sodrom magam veszélybe. Mert nagy sebességnél bármikor halálos balesetet lehet szenvedni."

De, sajnos pont hogy veszélybe sodrod magad és másokat is a környezetedben, jobb lenne inkább leadni a jogosítványodat biztos ami biztos alapon. Sokkal veszélyesebb a lassú de világtalan mint a normális sofőr pályán (vagy bárhol máshol)

2019. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Vágd ketté a jogosítványodat még ma és soha többé ne ülj autóba.
2019. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem baj. Nem rossz szándékkal írom, de ha ennyire bizonytalan vagy, akkor lehet hogy tényleg jobb is így.
2019. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem az a baj, hogy nem mersz, hanem hogy ennek ellenére autóba ülsz.

Soha semmilyen körülmények között nem kellene vezetned ilyen hozzáállással.


Kis sebességnél is meg lehet halni, illetve lehet, hogy te lassan mész, de mások nem feltétlenül...

2019. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell mindenkinek vezetnie.
2019. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%
Egyetértek néhány előttem szólóval. Mindenkinek jobb, hogy leragadtál ezen a szinten. De a legjobb az lenne, ha nem is vezetnél soha többet. Közveszélyes vagy és a fejedben is vannak gondok láthatóan.
2019. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!