Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szidják sokan a régi...

Miért szidják sokan a régi Audikat? Hiszen még a 80-asok is elfutnak az utakon. Amik 25 plusszosok. Én meg csak 17-18 éveset akarok venni.

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

Azért mert régi szar mind. Nekünk is volt a családban egy 80-as, semmi maradandót nem alkotott a tulajának hogy megtartsa a mai napig, úgy 13 éve el is adta.

Vegyél egy normális fiatal autót, nem kell neked ilyen idős romhalmaz a nyakadba csak azért mert Audi, és esetleg gyerekkorodtól erre vágysz.


Ha mégis megveszed azzal számolj, hogy a bontóig már Te vezeted el.

2019. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A 80-asok, 100-asok jó autók voltak. Mai szemmel ( a K-jetes benzinesektől eltekintve) viszonylag egyszerű és normális konstrukciók. A 17-18 éves Audik meg pont nem ilyenek. Az A6 C5 hajlamosabb rohadásra, mint az öreg 100-as, problémásabb,komolyabb a futóműve de a szar magyar utakon az inkább csak szívás. A 2000-res évek fordulóján az Audinál a problémás korszak volt. Ez 2005-2007 környékére lecsengett, vagy eladták a tervezőgárdát as BMWnek :D
2019. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki szidja? Az A4-esek például (B5, B6) bár 20 év körül vannak már, de méltó utódainak bizonyultak a 80-as Audinak megbízhatóság szempontjából. A C5 sem olyan rossz, inkább csak a gyakori 2.5 TDI motor rontotta le a hírnevét, illetve a kezdetleges Tiptronic váltó.
2019. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Javaslom az "AUDI 100/A6 C4 ('91-'97) Club Hungary" tanulmányozását. Felvesznek, ha írsz a vásárlási vágyadról. Nekem egy 26 éves 100-as C4-es ACE motorkódú benzines KE-Jetronikos vasam van. Szokásos olaj, szűrők, fékbetét, féktárcsa, gumik. Fogyasztás úgy 9-12 l körül. Szeretek strenkeresen közlekedni. Éppen túl vagyunk a 400 000 Km-en. Motorban, szelepszár szimmering, és (feleslegesen, mert megvettem)hidrotőke, és szelepfedél tömítés csere. Ja és egyszer elromlott a generátor fesz szabályozója. 2002-ben vásároltam, céges leadott autóként. Ő az ötödik autóm, és ahogy az egyeske mondta, én fogom a bontóba vinni (vagy ö engem). 17 évig napi használatú, és családi autó volt. Már nyugdíjas lettem, így a kilométerek száma, már nem valószínű, hogy nagyon gyarapodni fog. Vegyes tárolás, rozsdamentes, csak egy pár ajtódíszléc pottyant le. Megbízható, roppant kényelmes, tágas, és mégis gyors, imádható autó.
2019. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!