Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Dacia Dusterhez inkább...

Az új Dacia Dusterhez inkább melyik motort lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Az 1.5 dCi-t (115 le) vagy az új 1.3 TCe (150 le) motort inkább?


Mármint megbízhatóság szempontjából gondolom. Azt tudom, hogy az 1.5 dCi már jól bevált motor, meg nem is fogyaszt annyit, mint a TCe. Viszont kicsit félek attól, hogy a dieseleket kitiltják, stb. Bár ha jól tudom, akkor csak Euro 5-től lefele lesz kitiltás... A benzines többet fogyaszt, meg ugye kis köbcentis turbós motor, nem szoktak ezeknek hosszú életet jósolni, de én azért ezen a motoron is elgondolkoztam...


2019. jún. 21. 15:29
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk ezt megértem, mert a benzines tényleg 5200-as fordulaton adja le a 150 pacit. Igazából szerintem oda tudnék figyelni rá, hogy rendszeresen karban legyen tartva...
2019. jún. 22. 17:22
 22/23 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra, hogy elmegyek, kipróbálom az 1,6 szívót tesztvezetésen, mert az is érdekel. Ahhoz meg már könnyű lesz viszonyítani... Ha az nem elég, és benzines kell, akkor ott az 1,3-as turbó motor...
2019. jún. 22. 17:25
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a rengeteg hasznos választ! Sokat tanultam ezekből a válaszokból!
2019. jún. 22. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!