Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hanyadik vezetési óra után...

Hanyadik vezetési óra után mentetek ki forgalomba?

Figyelt kérdés
A likedrive-nál nemsokára kezdem a vezetést de több helyen olvastam, hogy sokan már az első órán kimentek a forgalomba amitől nagyon tartok, mert késő délután a legnagyobb forgalomba fogok vezetni amikor mindenki megy haza és már ideges. :(

2019. júl. 4. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
Én Budapesten,az ATI autósiskolában tanultam,nekik van pályáluk kb a 7-dik órán mentünk ki a forgalomba.Be voltam ám szarva,nem tudom mi lett volna ha az utcán kezdem :D
2019. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
F@T@L_3RRORxoo89: Elvileg a váci úton a duna pláza környékén leszek, nem nagyon jut eszembe a környéken kevésbe forgalmas rész de remélem igazad van!
2019. júl. 4. 20:41
 13/15 anonim ***** válasza:
37%
Én a harmadik órán mentem forgalomba, igaz, nem Budapesten. Rutinpálya egyébként továbbra is létezik attól, hogy a rutinvizsgát eltörölték. Más kérdés, hogy nem minden oktató viszi oda a tanulót, ami amúgy szerintem elég nagy hülyeség. Semmi értelme sincs a "sose vezettem" tanulókat egyből bedobni a mélyvízbe, mikor szerencsétlen a pedálok sorrendjén kívül semmit sem tud. De ettől függetlenül neked nem kell izgulnod, az oktató figyelni fog mindenre, és segít. Max bénázol egy (vagy két) sort, de mondjuk elütni nem fogsz senkit. :)
2019. júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia 22. Oranal vagyok.

En masodik oraban mar kint voltam, elotte egy eldugott teruleten megneztuk mennyire megy, es mar mentunk is..

Nem kell parazni ott az oktato ;)

2019. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az első négy óráig egy bevásárlóközpont parkolójában voltunk. Itt tanultam meg elindulni, megállni, kormányozni, slalomozni, elkezdeni parkolgatni.

Az ötödik órától forgalomban voltam, először egy kertvárosi részén, ahol nincsenek sokan. Nem kell félni, mert valószínűleg az oktató fog pedálozni az elején még, neked csak kormányozni esetleg váltani kell.

2019. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!