Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megvan a kresz vizsgám és a...

Megvan a kresz vizsgám és a forgalmi vizsga elött állok de most tiltottak el 1 évre ha lejár újra kell csinálnom vagy még marad?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsga elött állok de most tiltottak el 1 évre EÜ-m még nincs meg csak folyamatban. Le vizsgázhatok ez idő alatt vagy nem is csinálhatok semmit? És ha le jár az eltiltás meg folytathatom onnan ahol abba hagytam vagy előről mindent?

2019. júl. 25. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
* meg marad a kresz
2019. júl. 25. 23:16
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hibáztam de a következményekre vagyok kíváncsi.
2019. júl. 26. 01:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A KRESZ vizsga napjától számoltan 2 éven belül sikeres forgalmi vizsgát kell tenni a tanulónak, vagy elévül az egész (KRESZ vizsga is)

Az eltiltás ideje alatt nem vezethetdz, nem vizsgázhatsz, a dátumok, és az említett szabály ismeretében kalkulálhatsz, hogy bele fér-e a 2 éves határidőbe az 1 év eltiltás.

2019. júl. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az EÜ-ből le vizsgázhatok vagy az is ki esik?
2019. júl. 26. 12:25
 5/5 Huszát Lóránt válasza:
100%
Eü ből vizsgázhatsz, teljesen független a jogsitól.
2019. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!