Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 20 éves autóra lehet kötni...

20 éves autóra lehet kötni Cascot?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik 15 év a max ...én amikor kötöttem pont a határt súroltam és már nagy választék se igazán volt,hogy hol akarom,mert jó pár helyen kevesebb volt a max.
2019. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Barnabas333 ***** válasza:
Legtöbb helyen 10év maximum, de ha már megkötötted utána lehet fizetni bármeddig. Előző kocsimat 9évesen vettem és mondta a biztosító akkor az Aegon, hogy még pont belefér...
2019. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Csak a válasz kedvéért kipróbáltam, 5 biztosítótól is kaptam vissza ajánlatot 20 évnél öregebb autóra. Szóval lehet. Ha gondolod, szívesen segítek, keress meg.
2019. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 -Jani- ***** válasza:

Tételezzük fel hogy lehet rá kötni. De miért is lesz az jó Neked? Olyanról hogy avultatás már hallottál? Arról hogy audatex szerinti kalkuláció? Amíg max 1 éves az autód és nincs benne 15000km-nél több, addig csak az önerőt fizeted

(kivéve ha nulla önerős a casco-d, de 20 éves autóra az elképzelhetetlen). Ezt követően évente min 5%-ot Neked kell fizetni minden egyes új alkatrész árából. Tehát egy pl 10 éves autónál fizeted az önerő százalékát és felette az 5%x10(év) vagyis 50%-ot minden alkatrész árából... Tehát számlás javításnál már csak az avulásból meg lehet csinálni az autót némi túlzással... 5év felett gyakorlatilag nem sok értelme van a Casco-nak... Az Aegon-t meg pláne nem erőltetném, keress rá egy picit és találsz cikkeket hogy milyen a hozzáállásuk kárrendezéskor...

2019. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vársz még 10 évet, és veteránra lehet.
2019. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-es, csak a kedvedért én is megnéztem (pont van egy 20 éves kocsink, arra kalkuláltam)

Kizárólag az az egy biztosító adott ajánlatot, ahol a KGFB-je van. És az is olyan éves ajánlatot, hogy nincs annyi az éves szervizköltsége...


Az összes többi ezeket írta:

"15 évnél idősebb gépjármű nem biztosítható"

"--- Nincs ajánlat ---"

"Csak 150 000 km-nél kevesebbet futott jármű biztosítható!"

"Csak 10 évnél fiatalabb jármű biztosítható!"

"12 évnél idősebb gépjármű nem biztosítható"


Szóval nem igazán lehet öreg kocsira, és szinte biztos, hogy nem éri meg! Max ha valami nagyon ritkaság autó...

2019. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!