Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után vezethetek ideiglenes jogsival vagy még mindig nem?

Figyelt kérdés

Igen, tudom. Rengeteg ilyen kérdés van, de mivel azok több éve voltak, megkérdezem hátha változott.

[link]

Találtam egy ilyet. Csak javaslat, 2 hónapja volt.



2020. jan. 19. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ideiglenes jogsi. Érvényes vezetői engedéllyel vezethetsz. Csak sikerül kivárni azt az egy 1-2 hetet.
2020. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy az 1. Írta
2020. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes jogsival vezethetsz, viszont az a papír, amit az okmányirodában (kormányablakban) kapsz, az nem ideiglenes jogsi.
2020. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor szoktak ideiglenes jogsit adni, ha már előtte volt valamilyen jogsid (pl. már volt B kategóriásod és most várod hogy elkészüljön a C kategóriás). Amit a hivatalban adnak az első jogsinál, az nem ideiglenes.
2020. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a megérkezett eredeti jogsival lehet, ki kell várni azt az 1 hetet. Ideiglenes jogsi akkor van, ha majd ezt elhagyod.
2020. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zolaa1986 válasza:

Itt vannak az infok amire gondoltál : [link]


Egyenlőre nem lehet !


"A legújabb, a Belügyminisztérium által bejelentett hír szerint pedig 2021 februárjától a sikeres forgalmi vizsga után nem kell személyesen igényelni a jogosítványt, hanem automatikusan ki fogják azt állítani és postára adják."

2020. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zolaa1986 válasza:

Ez még lemaradt az elöző postomból ...


"Ráadásul nem is kell majd megvárni, hogy a kártya megérkezzen, úgy is el lehet kezdeni vezetni a forgalomban, hiszen a rendőrök le tudják kérni az adatokat, így bizonyított lesz, hogy az adott sofőr már megszerezte a vezetői engedélyét."

2020. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 glan válasza:
Regi kérdés, de már lehet. Rá van írva a papírra, amit kapsz, hogy “A kérelem adatlap dátum-ig jogosít vezetésre.”.
2021. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Milagros válasza:
Szia 8/8. Nekem azt mondták az okmany irodában,elmeletileg lehetne , gyakorlatilag pedig megbuntet a rendőr plusz ami ezzel jár. Nem tudom.. itt az a bizonyos papír nálam amivel agusztus 8ig vezethetnek elvileg, de annyian írjak H nem.. H nem merek.
2021. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!