Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha neten váltok biztositót az...

Ha neten váltok biztositót az jo ötlet? Nem lesz hátulütöje? 40 éves nö vagyok 2 gyereket egyedül nevelek, nem vagyok ebben jártas!

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 19:43
 1/6 yuda ***** válasza:
100%

-igen jó ötlet-anyagilag legalábbis,mert sok biztosító a neten kötötteknél plusz árkedvezményt ad.


-amit a neten kötsz,az egy az egyben ugyanaz,mintha elmennél hozzájuk helyileg.


-nagyon egyszerű,világos kérdésekre kell válaszolnod-ettől ne félj,csak egy a lényeg: mindent tölts ki pontosan, semmit nem kérdeznek feleslegesen-ezt tartsd szem előtt,mert mindegyik módosító tényező.

2008. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mert megcsináltam a kalkulátort és 12600 helyett csak 9000 körül kellene fizetni, és ez nem mindegy, köszi !!!!
2008. nov. 20. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Re,mélem, még nem késtem el a válasszal. Tavaly mi is majdnem beleszaladtunk egy ilyenbe. Szerencsére megkérdeztünk egy biztosítós ismerősünket, aki elmondta, mi ebben a bibi. Ha valami történik (biztosítási káresemény), akkor míg egy biztosítónál kötötted meg, addig kb. 1 hónap mire pénzt látsz. Viszont internetes (alkusz) céggel történő szeződéskötés esetén ez az átfutási idő több hónapot is jelenthet. Már ha egyáltalán elfogadják. Minél több "kézen" megy át egy ügy, annál többen beleköthetnek.

Kívánom, hogy ennek ismeretében a neked legmegfelelőbbet tudd választani.

2008. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem késtél el, még én is kérdezösködök pár embertöl, lehet igazad van, mert volt aki lebeszélt rola, amugy köszi a választ.
2008. nov. 22. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan kösd meg a kötelezőt neten, az két okból is marhaság,hogy az "alkusz cég" miatt később jutsz pénzhez.'1. ha károd van ,akkor nem a te biztosítóddalleszel kapcsolatban ,hanem a károkozóéval, tehát annak az ügyintézési rendszerétől függ a káresemény intézési gyorsasága. Ha te okozol kárt, akkor meg nem te kapod a pénzt.

Egyébként is fel sem merül(!!) egy káresemény lebonyolításánál, hogy milyen portálon kötötted meg, te nem az alkusszal leszel jogviszonyban, hanem a biztsítóval.

2008. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi 4 évben mindíg átkötöttem, egyre olcsóbbat tudtam. Volt amikor 70 ezer éves díj helyett 30 ezer lett .

Sőt, az Allianz honlapján,és biztos más biztosítónál is, ha folytatni akarod náluk, külön lehetőségként szerepeltetik a felmondást és újrakötést ugyanott.

Ha helyes adatokat adsz meg, a kitöltésnél, ugyanúgy érvényes szerződési okmányt nyomtathatsz ki, és küldhetsz el postán, mintha bemennél az irodába.

Persze , hogy az irodai üzletkötők fanyalognak, mert a netes alkuszcégek elveszik a jutalékot tőlük..

2008. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!