Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Baleset eseten mikor er ki a...

Baleset eseten mikor er ki a postai level?

Figyelt kérdés

Kisebb koccanast okoztam korabban, ahol rendori ugyintezes folyt.

Ennek tobb mint 3 hete es nem kaptam meg a rendorsegi papiromat hogy meghallgatasra bemenjek csak helyszini jegyzokonyv felvetel volt.

A rendor ur mondta ezt hogy majd jon a level hogy atvegyem a papirokat, illetve a buntetest tudomasul vegyem amit kiszabtak.


Varjak meg vagy telefonaljak a rendorsegre?


Nem szeretnem ha valami logisztikai hiba vegett elovezetesi koltseget szamolnanak fel mert nem kaptam meg a postai boritekomat amiben leirjak mikorra kell bemenjek a rendorsegre.


Koszonom a segitseget!


2020. febr. 26. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezért nem kell bemenned a rendőrségre, a helyszini jegyzőkönyv alapján kiszabják a büntetést és küldik a csekket, ajánlott tértivevényes levélben. Általában 30 nap az ügyintézési idő, de lehet ennél hosszabb is.
2020. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!