Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Így nem fog elveszni a műszaki...

Így nem fog elveszni a műszaki vizsga érvényessége?

Figyelt kérdés
Vettem egy motort, viszem eredet vizsgára pár nap múlva. Mondták, hogy ugyanott egyúttal a műszaki vizsgát is megcsináltathatom. Utána jutott eszembe, hogy ezek után kell átíratni a forgalmi engedélyt a nevemre. Ha kicserélik a tulajdonlapot, akkor mi lesz a friss műszaki érvényességével? Vagy azt a kormányablakban beleírják az új forgalmiba? Lehet, hogy bagatel kérdés, de ezen most elakadtam. Köszönöm az értelmes válaszokat!

2020. márc. 3. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, a műszakit viszed tovább az új forgalmiba :) Tartsd meg a külön igazoló lapot a biztonság kedvéért.
2020. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem mostanában jár le a műszaki, akkor még fölösleges megcsináltatni.

A tulajdonos változás nem befolyásolja az érvényességét.

2020. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostanában jár le. Megtartom az igazoló lapot, ez jó ötlet, köszönöm! Arra voltam valójában kíváncsi, h az új tulajdoni lapra ráírják a kormányablakban a műszaki idejét? Amit az állomáson még ugye a régi lapra fognak ráírni.
2020. márc. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!