Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha megyek vezetni az oktatómma...

Ha megyek vezetni az oktatómmal, és kézpénzzel fizetem az órákat (részletben), akkor kapok valami nyugtát hogy kifizettem?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt a fizetés jogosítvány szerzésnél? Mikor vezettetek és fizettetek (kp-vel), volt valami elismervény vagy nyugta, hogy kifizettétek? Csak attól aggódok hogy letagadhatja az oktató hogy fizettem (elég nagy összeget) és többször kell majd. Előre is köszi a válaszokat. :) (amúgy Elitjogsinál, vagy bárhol máshol)

2020. júl. 8. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk nem adott nyugtát, volt egy kis füzetecskéje, abban jegyezte az időpontokat és hogy fizettem-e.
2020. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk az autós sulinál kell fizetni(részletekben v egeszben az embertol fugg).

Nalunk 10 órákat kell fizetni, gondolom a plusz órákat is úgy kell, én kapok utána számlát(kézzel töltöttet).

2020. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok, az lemaradt, hogy én mindig alkalmanként fizettem.
2020. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Az oktatónak én mindig az óra végén fizettem készpénzben, és rögtön adott nyugtát. Így kell, pénzátadáskor nyugta vagy számla kell.
2020. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Huhh, köszi a gyors válaszokat! :)) örülök hogy akkor feljegyzi valahova hogy fizettem,így biztosabb:)
2020. júl. 8. 21:27
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Én is egyenként fizettem óra végén az oktatónak, nekem nem adott nyugtát, bár jól ismertem előtte is szóval én megbíztam benne.
2020. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Azért te is jegyezd fel magadnak :)
2020. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
5 alkalmanként fizettem, a kartonomra, amit a csomagtartójából rántott elő mindig 😆, be kellett írnom a nevem, az összeget és aláírás.Nem kaptam róla semmit.
2020. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Én mikor jeleztem hogy pénzt csak nyugta ellenében adok át, egyből előkerült egy nyugtatömb.
2020. júl. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
nekem se adott nyugtát / számlát. Nyilván annyival kevesebb után kell adózni, meg KATA-nal többet lehet termelni limit alatt.
2020. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!