Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha online kötöttem kötelező...

Ha online kötöttem kötelező biztosítás autóra akkor küldik a papírt vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés
Azt írjak fel van dolgozva, de a dokumentumok között nincs ott a kötvény. Postán kapom meg vagy hogyan lesz?
2020. nov. 3. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Igen, kiküldik a zöld lapot.
2020. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is online kötöttem és nem kaptam semmit. Emailben küldik a kötvényt amit kinyomtatsz, kivágod, félbehajtod, és mehet a forgalmi tartójába.
2020. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem küldtek kötvényt, se semmit pedig ki is fizettem az első részletet.
2020. nov. 3. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, a telódon, vagy bármin van nyoma a kommunikációdnak. A rendőr úgyis lekérdezi, nem kéri a papírt, vagy bármit. Neki az a biztos, amit a rádióján hall.

Ha jó emailt adtál meg, akkor majd egyszer kapsz egy aláírt szerződést, és egy számlát. Azt kinyomtatod, vagy elmented egy biztos helyre, amit persze meg is találsz.

2020. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Díjigazolást el kell tenni, de igen, rendőrnek max. a kötvényszám kell, ésbmár meg tudja nézni van-e köteleződ.
2020. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!