Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ma kötöttem kötelezőt az...

Húskloffoló kérdése:

Ma kötöttem kötelezőt az allianz nál! Mi nem stimmel?

Figyelt kérdés

nincs jogsim,de kocsit már vettem!

az lehetséges ,hogy a biztosítás összege évi 100ezer jó magyar forintra jött ki?

máshol meg évi 30 meg 40ezer ugyan ez a szar???

tudom,hogy bolondot csináltak belőlem,mert nem értek hozzá,de ennyire?



2016. dec. 22. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A biztosítás díja nagyon sok mindentől függ. Korod, nemed, bonus-malus besorolásod, az autó kora, lakhelyed, de még a kocsi színe is befolyásolja.
2016. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"az lehetséges ,hogy a biztosítás összege évi 100ezer jó magyar forintra jött ki?"

Lehetséges. A0 besorolással, jogosítvány nélkül, fiatalon eleve rossz esélyekkel indulsz és akkor még jöhet hozzá az autó kockázati tényezője, a lakhelyed - bizony, könnyen lehet ennyi az éves díjad.

"máshol meg évi 30 meg 40ezer ugyan ez a szar???"

Az is lehet. De nem kötelező az Allianznál kötni, máshol is köthettél volna.

2016. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha kezdö vezetö vagy, akkor már eleve attól megugrik a biztosítási díj. Emellett ha régi az autód, akkor az is drágább, ha nagyobb a motorja az is rátesz.


SZóval egyáltalán nem biztos, hogy nincs rendben a dolog, legfeljebb te vagy tájékozatlan abban, hoyg mire számíthatsz.


Csak egy példa: nekem a kocsira számított alapösszeg 30%-át kell fizetni csak, mert 30 éve vezetek balesetmentesen. A fiamnak, aki kezdö, ugyanolyan autóra 145% a kezdö alapdíj.

2016. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

miért nem a netrisken keresztül csináltad? ott az összes biztosító árajánlatát meg lehet nézni...

bizony lehetséges az hogy ami az egyik biztosítónál 30000, az a másiknál lehet akár 100000 is.

2016. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ezzel valószínűleg befürödtél.

Ezt úgy kell csinálni, hogy felmész a [link] -ra, beírkálod az adataidat és kiválasztod a lehető legolcsóbbat. Ugyanis ugyanazt a szolgáltatást adja mindegyik.

2016. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

nem tartom magam egy buta embernek,de mindig megfizetem a tanulópénzt..

így történt most is :(

mindegy ,nem kezdek bele

jövő ilyenkor úgy váltok biztosítót mint a huzat!

viszont ha ilyen drága az allianz,akkor kell legyen valami plusz amit adnak,hogy ne pártoljon át más biztosítóhoz..

2016. dec. 22. 16:06
 7/19 A kérdező kommentje:
oké.köszi.észben tartom, jövőre váltok ezt már most tudom ;)
2016. dec. 22. 16:21
 8/19 anonim ***** válasza:
menjél fel a netriskre és kezdj el kötni. Ne add meg a személyes (név, telefon, mail) adataidat. A rendszámod mehet. A többi adatot töltsed ki pontosan és juss el az ajánlatokig. Nah ott meglátod, hogy lett volna e olcsóbb megoldás. Ha volt olcsóbb, akkor anyázol, ha nem volt olcsóbb, vagy csak minimállal, akkor meg megnyugszol, h nem volt választásod.
2016. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csináld csak meg azt a kalkulációt, ahogy előttem írták, és ha jóval olcsóbbra kiadja valamelyik másiknál, akkor inkább bontsd fel a szerződést, amúgy is van elállási jogod, és még nem fizettél semmit gondolom. A kieső napokra fizetned kell majd egy kisebb összeget, de a netrisknél nagyon korrektül segítenek mindenben. A tanulópénzt meg inkább költsd a jogsira... :)
2016. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
pontosan. ha x napon belul vagy, meg van idod elallni a szerzodestol, es kotsz masikat a neten. Az Allianz az egyik, ha nem a legdragabb...
2016. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!