Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Fej idom nélküli motor forgalo...

Jaggerswager kérdése:

Fej idom nélküli motor forgalomba helyezhető? Moet veszem életem első motrát Yamaha Tdr 125 és nincsen meg a Fej-idom hozzá Átmegy így műszaki vizsgán? Illetve mik a kizáró okok ami miatt nem mehet át?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fejidom csak esztétika.Viszont ennek ellenére nem használható nélküle mert legtöbb esetben a fejídomban van a világítás ami ugye már nappal is kötelezően világítania kell.sötétben meg pláne kell még neked is.Vedd meg a motort ha gondolod és a jófogáson vagy más oldalon keress rá egy használtra.Persze ha anyagilag megengedheted magadnak akkor egy újat.Ha nem is azonnal de találsz csak keresgélni kell.
2020. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A világítások teljesen kukon vannak.

Es mukodnek is

Caak a muqnyga burkolat jincseg rajta

2020. dec. 5. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Műszakiról úgy kivágnak, mint macskát egészségügyi sétára.

Engem inkább az érdekelne, hogy miért nincs rajta?

Lehet, hogy valami miatt (egy esés során), annyira sérült, hogy nem lehet feltenni egy másikat?

Ha én akarnám eladni, legalább egy bontott, festésre szoruló idomot raknék rá, mert többért menne el, mint idom nélkül.

2020. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De miert vagnanak ki?

Ha csak a muanyag hianyzik róla?

A lampak rajta vannak, es mukodnek is mint írtam.

2020. dec. 5. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
A műszaki vizsgán már valóban nem menne át.Gondolj bele,ha egy autó áll be vizsgára és a szélvédőn van egy pici kavicsfelverődés nyoma már akkor sem engedik át.Akkor egy burkólat hiányos mocira , hogy adnának műszaki megfelelő minősítést?!Rohad az autón egy karosszéria elem,semmi gond,levágjuk,eldobjuk és már mehet is műszakira.Szerinted mit tennének a vizsga biztosok?Még a születési anyakőnyvi kivonatot is bevonnák érte.Értem én,hogy csak megakarod magyarázni azt,hogy van világítás és megy is a jószág,de a vízsga azért vizsga,hogy ott rendben találjanak mindent.
2020. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan, azok a Banditok is levizsgáznak amik gyárilag fejidomosak és később átépítik őket klasszik nakedre. Nyugodtan viheted vizsgára és honosításra, senki nem fog szólni érte.
2020. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!