Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A műszaki vizsga várhat a...

A műszaki vizsga várhat a vészhelyzet végéig?

Figyelt kérdés
31.én jár le a műszakim. Egy barátom szerint vészhelyzet vége + 60 napig nem kell elvinnem műszakira a kocsit, járhatok addig vele anélkül is. Ez igaz?

2021. jan. 3. 18:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Még tart egyáltalán a vészhelyzet?

Én jelenleg külföldön vagyok, szóval csak a műszaki vizsga miatt kellene hazamennem és az úgy két hét karantén.

2021. jan. 3. 18:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Veszélyhelyzet van még. Egyelőre 04.08 a dátum, ami a jelenleg bejelentett veszélyhelyzet + 60 nap. Eddig nem kell vizsgázni.

Ha hosszabbodik a veszélyhelyzet, akkor ez a dátum lehet még későbbi.

2021. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt azért jegyezzük meg, hogy az ilyen módon, itthon meghosszabbított érvényesség külföldön nem biztos, hogy elfogadott.
2021. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak Magyarország területére érvényes a hosszabbítás! Tehát ha az autó kint van veled, akkor vizsgáztatni kell.
2021. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külföldön a hatóságokat nem érdekli a maygar korány rendeleti felmentése...


Ha megállít a rendör külföldön, és a bejegyzett érvényesség lejárt, akkor megszívtad

A meghosszabított müszaki csak Magyarországon érvényesíthető

2021. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne ha mondjuk lejár január 20-án és én majd csak március végén viszel el akkor onnantól számítva adnak két évet ugye?
2021. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 igen, a vizsgától nézik az új dátumot.
2021. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!