Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az autóm elidegenitési és...

Morekamion kérdése:

Az autóm elidegenitési és terhelési tilalom al terhelt miért?

Figyelt kérdés

Saját kftm re vettem vettem egy autót kB 1 évig volt nálam, 2hete adtam el magánszemélynek aki saját névre szerette volna íratni az autót,ami hozzá teszem érvényes okmányokkal rendelkezik és forgalomban van, de azt mondták neki az átirâs során hogy a gépjármű elidegenitési és terhelési tilalom alatt áll!


Segítségeteket szeretném kérni mi a folyamata hogyan tudnék neki ebben segíteni hogy mindezt le vegyék az autóról és át tudja íratni a nevére????


Mi a folyamata?

Nekem vagy neki kell intézni??



Nagyon fontos lenne, nekem is, neki is hogy ez sikerüljön



Kérlek titeket részletes tájékoztatót az előre jutás érdekében köszönöm mindenkinek a segítségét



#terhelés #Elidegenitési tilalom
2021. jan. 7. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hitel volt rajta, tehát kell a hitel végtörlesztéséről egy nyilatkozat, valamint a törzskönyv és forgalmi engedély, ezzel be a kormányablakba és leveszik. Az aktuális tulajdonos járhat el ezügyben.
2021. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Majatom ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kft-dnek volt(van) valamilyen tartozása pl. a NAV felé, vagy önkormányzat felé és mivel az autó a kft. nevén volt, arra terhelték rá. Én első körben a kormányhivatalban érdeklődnék, ahol észrevették a bejegyzést, hátha ők meg tudják mondani, hogy ki tette rá.
2021. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez van, amikor csajágaröcsöge alsó van megadva telephelynek, nyilván oda is fogják kiküldeni a felszámolásról, kényszertörlésről szóló leveleket.

Na épkézláb ember ezért nem vesz céges autót, vagy csak iszonyat nyomott áron.

2021. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!