Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Létezik e egy napos kötelező...

Gabesz077 kérdése:

Létezik e egy napos kötelező biztosítás?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék vásárolni, viszont ez az ország másik fele nekem. Ha az autó műszakilag megfelelő, akkor ki is fizetem és haza is hoznám, viszont ehhez ugye kellene kötelező biztosítás. De ezt előre nem tudom megkötni, mert amíg nem láttam az autót, nem tudom jó e. Létezik ilyen egy napos biztosítás erre az esetre? Ha nem, mi lehet a megoldás?

2021. jan. 12. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, hogy régen nem is volt mindenhol baleset napi szinten, mert negyed annyi autó volt és figyelmesebbek voltak az emberek, mert éveket kellett várni egy autóra.
2021. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagypapa, lol :D

Látom nem ment át a lényeg.

Azt kellett volna értő olvasással megérteni, hogy kb. ugyanannyi erőfeszítés ott helyben telefonon megkötni a biztosítást, mint később máshol. És mivel nem plusz erőfeszítés, egyéb hátrány sem keletkezik belőle teljesen logikus, hogy érdemes megcsinálni ezzel elkerülve az előző válaszoló által elvázolt kockázatot. Nem pedig leragadni ott, hogy mert "régen is úgy volt"

2021. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!