Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó átírás elmulasztásakor...

Csepregi21 kérdése:

Autó átírás elmulasztásakor mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Vettem egy kis Puntót, kiderült hogy az eladó nem íratta át, sőt akitől vette még az se járt el, így kettő köztes adásvételivel ballagtam be a hivatalba.Átírásom sikerült ,a kocsi papírjai rendben vannak, csak úgy érdekel hogy a 2 korábbi eladó ilyenkor milyen szankciókkal szembesül?

2021. febr. 23. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megvannak a köztes adásvételik, akkor neked semmi bajod nem lesz, át tudod íratni az autót.

Az át nem írókat meg megtalálja a NAV, meg az okmányiroda. Hogy mennyire büntetik őket, azt nem tudom.

2021. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy engem nem érint , már át van írva a kocsi,15 napon belül ,csak érdeklődni akartam kíváncsiságból, mert az ügyintéző ugyancsak csúnyán reagált a papírhalomra amit vittem, és szidta rendesen a korábbi tulajokat.
2021. febr. 23. 10:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!