Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eladóként adásvételi szerződés...

Eladóként adásvételi szerződést illik előre kitölteni, vagy csak a vevő jelentlétében?

Figyelt kérdés
Semmilyen negatív célom nincs ezzel, csak idő megtakarítás. Nem akarok kamu neveket beírni, aláírni sem akarom, csak a jármű és saját adataimat beírni. A vevő nyugodtan leellenőrizhet bármit, mint mondtam nem csalni akarok, csak időt spórolni, hogy ne ott kelljen megírni mindent (publikus helyet beszéltünk meg, ezért nem szeretném túlhúzni a mutatványt).
2021. febr. 26. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
szerintem ez teljesen természetes, hogy azokat az adatokat kitöltöd előre amik ismertek a számodra. én példáűl örülnék neki ha vásárláskor ilyen eladóval akadnék össze, és nem olyannal aki a szerződés aláírásakor kezdi el keresgélni az íratait.
2021. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen jó.

Aláírásokat (tanúkkal együtt) helyben csináljátok, az fontos.

2021. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vortrex ***** válasza:
33%
Persze az rendben van, de hogy publikus helyet beszéltetek meg, az olyan nepper mutatvány. Egy becsületes magánszemély autóját otthon is meg lehet nézni, nem kell ehhez tesco parkolókban meg benzinkutakon bujkálni.
2021. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Garázssor, mivel garázsban van a jármű. Azért nem Tesco parkoló-szintű publikusság, de szokott lenni nyüzsgés, főleg ilyen jó időben. Nem kell rögtön rosszat feltételezni mindenkiről, szerintem a tény, hogy ilyen alapvető kérdéseket teszek fel, élből kizárja a nepperkedést.
2021. febr. 26. 13:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi mindenkinek!
2021. febr. 26. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 a becsületes magánszemély is megvédheti magát pl a braziloktól, hogy nem invitálja őket haza.
2021. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!