Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan működik egy jármű...

Hogyan működik egy jármű biztosítása egy másik személyen keresztül?

Figyelt kérdés

Amit értek ez alatt, hogy láttam a kötelező biztosításoknál amikor kalkulátorral próbáltam kiszámolni (nyáron lesz meg az első járművem)

és volt egy olyan kérdés, hogy a jármű tulajdonosa a személy akinek a nevén lesz a biztosítás vagy egy másik személy. Csak itt az a kérdés, hogy annak a személynek családtagnak kell lennie vagy sem? Vagy, hogy egyáltalán mi különbség lesz, hogyha egy másik személynek lenne a nevén a biztosítás a motoromra. (még nem tudom milyen motor lesz, meglátom mikor odáig eljutok.)


2021. ápr. 29. 16:51
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
65%

Az a masik személy maximum az üzembentartó lehet.Az meg nagyanyádtól kezdve a szomszéd jóskapistáig bárki lehet.

Egyebkent ennek az egesz üzembertartósdinak kb semmi ertelme,kösd a nevedre a biztositast azt jóidő.

2021. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor semmivel nem lesz olcsobb ha olyan ember lesz az üzemben tartó akinek mondjuk 20 éve van motoros jogsija, mi?
2021. ápr. 29. 20:08
 3/4 A kérdező kommentje:
mintha csak édesapám nevén lenne akinek nincs motoros jogsija?
2021. ápr. 29. 20:08
 4/4 D. Brasco ***** válasza:
Van egy vagon kalkulator a neten (netrisk meg tarsai)számold ki aztan meglatod.
2021. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!