Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az alábbi autónál milyen...

Az alábbi autónál milyen összegű lehet a casco biztosítás? Rossz tapasztalat casco esetén? Mivel védjem lopás ellen?

Figyelt kérdés

Hyundai i30 2011-es évjárat. Kb 2millio es 105 loero. Egy közeli összeg is megteszi. Van olyan eset, amikor casco eseten sem fizetnek?


Nemrég lopták el az autómat kamerával figyelt területről es sajnos félek másikat venni, mert az előzőt sem tudni ki vitte el, azon nem volt casco. Nem tudom mivel védhetném mert ezt még egyszer nem akarom átélni, váltózár és gps esetleg vagy tudtok jobbat?

Köszönöm



2021. máj. 12. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

kalkulálj alkusznál vagy valamelyik nagy biztosítósnál. Hasraütve ezt nem lehet megmondani, önrésztől is függ. 100-150/év körülre saccolom. A Casco azért van hogy fizessen ha ellopják, összetöröd, elveri a jég, kiég, stb.


Váltózárt kiröhögik a tolvajok. Transzponderes indításgátló rejtett kapcsolóval, az már elég lehet hogy ha nem tudja hogy van benne, ne vigye el.

2021. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy vitték el? Nyitva maradt az ajtó? Éjszaka rossz környéken parkoltál? Vagy mi volt?
2021. máj. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Zárva volt, mind a két gyári kulcs nálam volt. Az utolsó egy évben két szervizben jártam, olvastak mindenféle hibakódokat, máshol nem hagytam az autót egy percre sem, nem adtam soha kölcsön, és a kamera felvételen latszik, hogy kulccsal viszi el egy férfi kb 5 mp alatt. Azóta sincs hír róla. Sajnos kevés a rendőröknek amit állítok, mert nincs bizonyíték, de szerintem nem vadidegen vihette el csak olyan akinek volt köze a kulcsomhoz. :(
2021. máj. 13. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Én arra tudnék gondolni ilyen esetben, hogy az előző tulaj vett/csináltatott(vagy egy kulcsot nem adott oda) akkoriban egy ugyanolyan kulcsot, és most jött és visszavette az autót.
2021. máj. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lassan 4 év telt el, flottától vettem épp céges arculatváltás volt. Ráadásul az autóra bejelentett tulajdonos címe aki édesapám, sem egyezik még városszinten sem, ugyanis máshol élek. Én az előző tulajt kizárnám. Valamelyik szerelő férhetett hozzá a kulcsaimhoz az elmúlt 4 év alatt, bár nagyon kevésnél jártam. Rajtam kívül senki nem vezette. De talán ez soha nem múlik el… Többet sehol nem akarom hagyni az autót.

Ha pedig mégsem szerelő, akkor egy vadidegen és mégis 10mp alatt elvitte. Még mindig azon gondolkozom, mit lehetne beletenni majd amitől feltörhetetlen lesz, nem érdekel mennyibe kerül. Néztem a pajzsvédelmet is, szerintetek van értelme?

2021. máj. 14. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!