Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lejárt jogosítványom érvényess...

Lejárt jogosítványom érvényessége 06.27-én, de van még a veszélyhelyzet? akkor még 60 napig érvényesnek számit?

Figyelt kérdés

úgy adódott hogy nem tudtam elintézni idáig a az alkalmassági vizsgálatot és az ügyintézést. De azt írja az email, hogy "a 2020. november 4. napján életbe lépett veszélyhelyzet ideje alatt lejáró vezetői engedély a veszélyhelyzet megszűnését követő 60 napig érvényes."


Ha jól tudom ez még érvényben van 2021 szeptemberig?



Köszi előre is


2021. jún. 28. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre decemberig.
2021. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!! akkor vezethetek :D :D megnyugtató! :D
2021. jún. 28. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, sőt EU-s országokban 10 hónapig is lehet utána vezetni.Azért tudok olyan megyeszékhelyi esetről, amikor a rendőrök 72 órára elzártak és bevonták a májusban lejárt jogosítványát, egy júniusban közlekedő vezetőnek. Még mindig nem kapta vissza.
2021. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!