Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hollandiából érdemes autót...

Hollandiából érdemes autót behozni? Melyik oldalon nézelődjek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm Hollandiából jár haza időnként. Arra gondoltam megkérdem hazahajtana-e nekem egy interneten kiválasztott autót, csak nemtudom megéri-e a papírmunkát és hogy mennyibe jönne ki a végső ár. Melyik oldalakon érdemes az áraknak utánanézni? Kb. az autó árának hány %-a lesz még az adó, vám, stb.

Mennyire bonyolult ez?


2010. szept. 3. 10:54
 1/1 füves válasza:
Nem éri meg,hiába van unió,így is rengeteg a vám,a regisztrációs díj majdnem 200.000, a papírmunkáról még nem is beszéltem. Mire onnan behozol egy használt autót,és papírilag teljesen rendbe vágod,ugyan ott vagy,mint ha itthon vennél egy olcsóbb kategóriás új autót.
2010. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!