Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A díjmentes utazásról szóló...

A díjmentes utazásról szóló A4-es papírom hogy hordjam,hogy ne menjen tönkre?

Figyelt kérdés
Mint minden egészségügyi dolgozónak nekem is van díjmentes utazáshoz papíron,ez egy nagyalakú fehér A4 es papír.Összehajtogatom és a kabátom zsebébe hordom,ha jön az ellenőr csak előveszem,felmutatom és rendben is van.Csakhogy így gyűrődik,el is szakadt egy helyen,cerluxszal kellett megragasztanom.Hátizsákom van itthon de abba nem szeretem rakni.Vagy kénytelen leszek abba tenni,kinyitni,kivenni,felmutatni,visszatérni,visszacsukni?Nem akarom hogy ennél jobban tönkremenjen,végén nem fogják elfogadni.

2022. jan. 21. 09:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A4-es papír helyett adhatták volna inkább egy plasztikkártyát.Azt simán lehetne hordani zsebben is.
2022. jan. 21. 09:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én beleraknám egy genothermába és úgy hajtanám meg, vagy a bérlet mellé összehajtva, hogy a lényeg látszódjon. Mondjuk nálunk a buszon a sofőr leszarta az ilyesmit, csak az ellenőrnek kellett megmutatni. Vonaton, ha sokat utazol már megismer a kaller is.
2022. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán elfogadják, múltkor valaki a vonaton használt ilyen A4-es papírt, már valami 2 vagy 3 darabra volt szakadva a hajtások mentén, a kalauz simán elfogadta, mondta is az utasnak hogy előfordul az ilyesmi. Csak legyen meg minden darab. :D
2022. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
szerintem esélytelen ezt normálisan tárolni. főleg rendszeresen ki kell hajtogatni.
2022. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én félbehajtva tárolom egy A/5-ös gumis mappában. Már több mint egy éve kaptuk, még nem esett szét. De nálunk ha valaki szól a főnővérnek, hogy nagyon szétment már, akkor kiállítanak neki egy újat.
2022. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták úgy vigyázzak rá,hogy nem adnak másikat.Elhagyni nem hagyom el,de gyűrődik.
2022. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Fèlbehajtva le kell laminálni🤷🏻‍♀️
2022. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
genotherm
2022. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A5 műanyag mappában tartom.
2022. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lefotózod és azt mutatod fel a telódon.

Ha nem elég, akkor ráérsz elővenni a papírt.

2022. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!