Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A díjmentes utazásról szóló...

A díjmentes utazásról szóló A4-es papírom hogy hordjam,hogy ne menjen tönkre?

Figyelt kérdés
Mint minden egészségügyi dolgozónak nekem is van díjmentes utazáshoz papíron,ez egy nagyalakú fehér A4 es papír.Összehajtogatom és a kabátom zsebébe hordom,ha jön az ellenőr csak előveszem,felmutatom és rendben is van.Csakhogy így gyűrődik,el is szakadt egy helyen,cerluxszal kellett megragasztanom.Hátizsákom van itthon de abba nem szeretem rakni.Vagy kénytelen leszek abba tenni,kinyitni,kivenni,felmutatni,visszatérni,visszacsukni?Nem akarom hogy ennél jobban tönkremenjen,végén nem fogják elfogadni.

2022. jan. 21. 09:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes ilyen papíros cuccom ilyen patentos tasakban van a táskámban:


[link]



Háromba hajtva, egyáltalán nem gyűrődik v. kopik, mert viszonylag kemény a tasak anyaga.

2022. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!