Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A Generali Biztosító mennyire...

A Generali Biztosító mennyire megbízható? Esetleg vélemények? Gépjármű-biztositot szeretnék váltani,mert az Allianzt drágának tartom, és ezt dobta ki a legolcsóbbként.

Figyelt kérdés

#biztosítás #Gépjármű-biztosítás
2022. febr. 14. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Házbiztosításunk volt ott anno, mikor társasházban laktam, egy leázásos ügyből kifolyólag kerültem velük kapcsolatba. Minimális károm lett, ki se jöttek, és a helyiség teljes festését kifizették. Velem, akkor nagyon korrektek voltak. Gépkocsi-biztosításom még nem volt náluk. A Genertelnél volt, de őket otthagytam, két ízben sem jártak el korrektül.
2022. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a legolcsóbbat kell kötni, úgyis a másiknak fizet ha balesetet okozol, nem neked.
2022. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Utolsó,ezzel én is így vagyok😅csak érdekelne,milyenek,mert még soha nem hallottam róluk:)

2022. febr. 14. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző kocsimra is náluk volt kgfb és casco kötve, saját hibás baleset miatt lett totálkáros, korrekt összeget fizettek érte. A mostaniról csak annyit tudok mondani, hogy rohadt drága (311 ezer évente), de A00-ban vagyok (a másik kocsi nem az én nevemen volt).
2022. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2022. febr. 15. 03:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Lakásbiztosítás és nyaraló biztosítás van náluk, kb 12-13 éve, eddig maximálisan korrektek voltak.
2022. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kötelezőnél tényleg mindegy, legolcsóbb aztán kész, kivéve ha kellenek kiegészítől (asszisztencia, rész vagy egész casco stb)
2022. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Náluk van a bíztosításom több éve.

Idáig korrektek voltak.

Ajánlom öket!

2022. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2022. febr. 19. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!