Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » ASTRA lakásbiztosítás, az...

ASTRA lakásbiztosítás, az szerintetek mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Márc 14 történ károm és nagy nehezen kijött egy kárszakértő amint kiderült nem is biztosító cégen belül hanem ez egy külön kárszakértői irodától!Felvette a kárt,majd azt elküldte a biztosító céghez 29 nap alatt! majd már mint több 1 hónapja ül a biztosító cég az én ügyemen.És semmi válasz.

2013. jún. 8. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok jót nem tudok mondani róluk. Tudomásom szerint egy román biztosító, akik felénk is nyitottak. 3 évvel ezelőtt 4 főt foglalkoztattak az országban. Én biztosan nem választanám őket!
2013. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több bizotsító is kiszervezete a kárszakértést. Megteheti, szerintem még jobb is, mert akkor az ügyfelek nem azt mondják, hogy a kárszakértő is a biztosító embere volt...


Attól viszont hogy kiszervezte a tevékenységet, a felelősség még az övé.


Általában várni szoktak még valami papírt a kifizetéshez. De ha sok kár jön rövid időszak alatt, akkor még a legnagyobb biztosítóknál is csúszik a kifizetés.


Ha barátságosan felhívod őket, akkor elmondják hogy mi a baj. Tapasztalatom szerint pontosak, kedvesek. Én ajánlom.

2013. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy Magyar biztosító a legrendesebb,nem akarom itt reklámozni a nevét!Mindenki azért szid miért nem hozzájuk mentem.Meglátom mi lesz az eredmény,ha nem kedvező akkor 100 hogy a magyar biztosítót választom.Az igaz,hogy picit drágább.De kb félmilliós károm van amit nem nagyon akarnak tudomásul venni
2013. jún. 11. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!